Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem veszem fel egy óráig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszem fel egy óráig a telefont, erre van 9 nem fogadott hívásom tőle, és 3 tiltott számról. Amikor felhívom sír. Normális ez egy 25 éves pasinál? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Nem vesztünk előtte össze meg semmi zűr nem volt, mondtam neki h elmegyek fürdeni, utána felhívom. kb. 1 óra telt el amig nem hívtam, közbe kajáltam is. Le voltam némítva azért nem hallottam meg hogy keresett.

Hívtam, erre hallottam h sír, kérdeztem mi a baj? De tulajdonképpen maga sem tudott ésszerű választ adni rá. Hiányzol ennyit mondott.


2013. szept. 29. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tuti ratyi :D
2013. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is.A fickó egy nyomorék lúzer
2013. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos valami komoly baja van, mert egy férfi nem szokott ilyet csinálni normális esetben..
2013. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem normális főleg nem 25 évesen. Én is votlam ahsonló az első kapcsolatomban, bár azért ennyire nem fanatikus na meg akkor 17-18 voltam. 25 évesen és főleg egy pasitól ez nagyon gáz. Én biztos nem tudnék felnézni egy ilyen emberre.....
2013. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
idegileg kakukk a csávó
2013. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert mimózalelkű, nem lehet rajta változtatni.
2013. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez az ember csinált valamit, és fél ha kiderül akkor elveszít téged. Valami elég nehéz dolog lehet a háttérben, szerintem szedd ki belőle..
2013. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

gáz.

keress férfit!

2013. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Uhh... biztos van rá oka. Szerintem most nagyon mélyen van és segítséget, jelenlétet vár tőled talán. Ha szereted, figyelj rá jobban mostanában, biztos nehéz időket él meg. Ha viszont nem ilyen szoros a viszony, akkor mondd neki, hogy kicsit visszafoghatna, mert ez már taszító.
2013. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

itt valami para van...

az én pasimra is van hogy rájön hogy egész nap ír meg beszél velem, de azt azért felfogja hogy a véce az véce, a fürdés az fürdés, a kaja az kaja

itt lehet valami a háttérben, lehet hogy csak önbizalomhiány, de lehet hogy valami sumákolás

2013. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!