Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakik igazán szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakik igazán szeretik egymást legyen barmilyen nehéz és történjen bármi kitartanak a egymás mellett?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg a barátomat , nem öltem meg senkit viszont voltak öngyilkossági hajlamaim és belefáradt jogosan :/ Kértem töle hogy maradjon nagyon sokszor hívtam de már nevetett a telefonba és azt mondta lépjek tovább és én egy elmeháborodott vagyok és legalább őt hagyjam élni.. Tudom hogy igaza van , de ha valaki szeret valakit akkor képes ilyeneket mondani és otthagyni a másikat reménytelenül?:/ A fö kérdésem igazán szerethetett vagy ilyet nem csinál ember aki szeret valakit?:S
2013. okt. 2. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb ha meletted marad, aztán meg majd egyszer öngyilkos leszel?
2013. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lina93 ***** válasza:
82%
Kiábrándult... Ezzel sajnos nem tudsz mit tenni.. Hagyni kell
2013. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát igazából elég baj hogy úgy vannak ilyen hajlamaid hogy ő ott van neked.. ezzel azt sugallod neki: "nem is fontos neked".. bár ez lehet nincs így.. de ha igazi szerelem lenne köztettek stb.. akkor eszedbe sem jutna az öngyilkosság bármi más legyen a kiváltója.. a párod miatt már megéri élni.
2013. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szintr csak miatta bírtam ki amiken átmentem de sajnos nagyon hamar magamba tudok fordulni és ha tehetném helyrehoznám de nem engedi...:(
2013. okt. 2. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. És most a saját helyzetem miatt mondom ezt. Imádtam a barátnőmet, mindent megkapott tőlem, mint érzelmi, mint pedig anyagi szempontból. Igaz, a pszichológusom azt mondta, hogy lehet, hogy nem ismertem a szeretetnyelvét és ő nem érezte a szeretetem. Annyit kell tudni, hogy ez egy leszbikus kapcsolat volt. Én felvállaltam, ő nem, de nem ez miatt lett vége. Nem tudtam elviselni, hogy önző volt és mindig minden úgy kellett legyen, ahogy ő szerette volna, ha ellenszegültem cirkusz volt. Mindig mindenért megsértődött, sok volt a veszekedés, nagyok a különbségek. Még mindig szeretem, meg szeretni is fogom egy jó ideig, de már elegem lett abból, hogy hiába mondtam ki, hogy mi nem tetszik, soha semmi nem változott. Ezért szakítottam. Minden ember egy ideig tűri a nehézségeket, a problémákat, de ha látja, hogy a másikat egy fikarcnyit sem érdekli az egész, akkor nincs értelme. Betelik a pohár és bármennyire is szereti a másikat, véget vet a dolgoknak, mert eluralkodik a rossz vagy az egész kapcsolaton, vagy rajta. Kérdező, te is olyan vagy, mint az ex barátnőm. Önző vagy, ne várd, hogy a barátod mindent elviseljen tőled.
2013. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Utolsó válaszoló : Ha megváltozna a volt barátnőd adnál neki egy új esélyt?:/
2013. okt. 2. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Főleg azért, mert a kapcsolatunk ideje alatt is figyelmeztettem párszor, kértem, hogy változtasson és nem tette meg. Ha akkor nem tette meg, akkor most megint miért tenné? Úgy mondom inkább, hogy tudom, hogy nem változna meg, mert nem értem neki annyit. Egy ember csak akkor változik meg, ha valami drasztikus dolog történik az életében. Egészen addig semmi. Én adtam neki esélyt a szakítás után, de nem akarta visszafordítani a dolgot, szóval nyilván változni sem akar. Majd elmúlik és megtalálom a megfelelő társat.
2013. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem nagyon sajnálom :/ és szurkolok hogy sikerüljön!
2013. okt. 2. 18:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Aki igazán szeret az el tudja engedni a másikat. Mert az olyan kapcsolat ahol az egyik fél érzelmileg zsarolja a másikat (ez vagy most te) az nem egészséges kapcsolat és ha veled marad depressziós lesz.

Ha igazán szeretnéd, nem akarnád magad megölni hanem élni akarnál ÉRTE, VELE.

Menj el pszichológushoz és ha menni akar, legyél önzetlen egyszer az életben és engedd el!

2013. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!