Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarnolf kérdése:

Milyen ember lehet az ilyen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van 2 adott ember. Egy nő és egy férfi. Már egy ideje együtt vannak, de a zenei ízlésük változik. A csajszi egyszer csak megtudja, hogy a pasi szinte csak rockot hallgat (nem sátánista dalokat), erre a csaj kidobja. Milyen ember már az ilyen?



Nem történt ilyen, csak eszembe jutott, biztos létezik ilyen eset.


2013. okt. 3. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
az ilyenre mondjuk mi h hülye kifogás.
2013. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te most gyártottál egy történetet, ami meg sem történt.


Ez tetszik :D


Egyébként nekem sem jönnek be a rockzenét hallgatók.

2013. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kár volt ezen ennyit gondolkodnod
2013. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a rock zenét. :D

Csak olyan fiúval járnék akivel vennek közös édeklōdési körünk. :)

L/17

2013. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3. Nem gondolkodtam ezen valami sokat, csak beugrott, hogy milyen az az ember aki emiatt kidobja a másikat. :)
2013. okt. 3. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:

de értelme nem sok van ennek a kérdésnek.


feltehetnéd akkor azt is, hogy milyen ember az, aki más barátnőjének a szájába élvez, vagy megcsalja meg még ezer másikat. :D

2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na én pont ennek elkerülése véget közlöm mindig,hogy metált hallgatok és nem vagyok hajlandó lemondani róla.Sőt azt is közlöm,hogy igen még sátánistát is hallgatok.
2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6. Arra van az oldal, hogy kérdezzünk, nem? :D Lehet, hogy teljesen felesleges volt a kérdés, de attól még kíváncsi voltam, hogy mit gondolnak erről az emberek. :P


7. Egyet értek veled, én se titkolom milyen zenét hallgatok. Akit meg zavar ez, az így járt.

2013. okt. 3. 16:45
 9/13 anonim ***** válasza:

arra van persze, de arra is, hogy leírjam értelmetlen kérdésnek tartom :p


egyébként szar-szemét az ilyen ember :DD

2013. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még mindig több lány szereti a rockot, mint a dubsteppet pl:D Nekem ezért szar(abb), mert csak gépzenét hallgatok (dubstep, house és millió társai)...
2013. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!