Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön össze két ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön össze két ember?

Figyelt kérdés

Előre megbeszélik, hogy járnak, vagy elcsattan egy csók, és utána magától megy minden?

14 éves vagyok, és kissé tudatlan ilyen téren, szóval örülnék ha segítenétek, mert még nem volt pasim, és hát van egy fiú... :D Mi van akkor, ha visszautasít? Vagy hogy tudhatnám meg, hogy tetszek-e neki? Sajna nem annyira ismerem, mert tavaly menetem a sulijukba, de jobban meg kéne ismernem, nem? :)


2013. szept. 24. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor már együtt legoznak.
2013. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még mielőtt bárki ideírná, hogy kicsi vagyok még ehhez (pl. kedves első), annak üzenem, hogy ez az én dolgom, és nem akarok lefeküdni vele.
2013. szept. 24. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A lego nem lefekvést jelent.
2013. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!