Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem éltem ki magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem éltem ki magam, de szeretnék egy komoly párkapcsolatot, egy jó pár ember miért tanácsoljak azt nekem, hogy először éljem ki magam?

Figyelt kérdés
Szerintem jó nagy hülyeség ez, mert teljesen személyfüggő, de mégis zavar, hogy ezt tanácsolják nekem egy páran, mikor én eléggé hűséges típus vagyok. 23/F
2013. okt. 1. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pontosan,,mert magukból indulnak ki.
2013. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ki akarod élni magad, akkor jobb emiatt nem tönkretenni egy nőt, hogy mikor rádjön a kíváncsiság mások iránt, eldobod.
2013. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sokak szerint a nagybetűs élet egyenlő a promiszkuitással. De ez baromság.
2013. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség ez az éld ki magad duma. Soha nem voltam az a minden héten más pasival kavaró típus. Jó persze, előfordult hogy diszkóban csókolóztam pasikkal, de szex...hát....párkapcsolaton kívül talán kétszer volt. 25 vagyok, csak komoly kapcsolataim voltak eddig, mióta úgymond "pasizom", 16 évesen jöttem össze először úgy igazán fiúval, 3 évig tartott. Után 1 év szünet, és megint 3 éves kapcsolat. Nyáron vége lett, szilveszter óta pedig a mostani párommal vagyok. Soha nem érzetem úgy hogy nem éltem ki magam és hogy valami hiányzik. Ha nem akarod magad kiélni, mert nincs rá szükséged, hát ne tedd. A te életed, ne hagyd hogy befolyásolják mások.
2013. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az éld ki magad nem is arra vonatkozik, h konkrétan minden héten mással szexelj, hanem h azért legyen 2-3 partnered, mielőtt elköteleződsz. Hogy legyen viszonyítási alapod, h akkor most fekvőtámaszozol, és azt nevezed jó szexnek, mert nem tudod, h milyen az igazi, vagy valóban jót szexelsz. Ezenkívül az is jó, ha flörtölgetsz, hülyítesz 1-2embert.. ne gondold, pasik, csajok egyaránt ezt csinálják(mielőtt vki lek....rváz), tapasztalatból mondom, ha nem fekszel legalább 3-4-5 emberrel, mielőtt elköteleződsz, végig az fog járni a fejedben, h mi lett volna, ha....


23L, nem kell privii

2013. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Igazuk van! Nem kell mindenkivel összefeküdni!

De bulizz,ne kösd le magad egyenlőre! Én az első pasihoz hozzámentem! Igazi nagy szerelem volt! Több mint 10 év és gyerek után jöttem rá,hogy még nem éltem! Marha szar! Elhagyni nem fogom mert szeretem de mindig előjön a kattogás,hogy nem így kellett volna!

2013. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
na végre.. én is erről beszélek.. h ennek meglesz a böjtje, és kinek jó, ha vki felrúg egy családot??
2013. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Lekötöm magam, ha tudok eljárok mindenhova, nem igazán szeretek itthon ülni, csak még nem találtam viszonzott szerelmet, és inkább azt keresem. Én nem bánnám, ha az első nőmet venném el feleségül, inkább ezzel büszkélkednék, minthogy sokadik nő volt meg.
2013. okt. 1. 23:47
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor még nem is szexeltél ????
2013. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem, de ennek több oka van, sajnos sok minden rosszul alakult az életemben.
2013. okt. 4. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!