Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy suliba járunk nagyon jókat szoktunk beszélgetni mindenről sokszor látom h figyel?

Figyelt kérdés
Elhivott szalagavatóra mert a párja lemondta. Nagyon jól néz ki, mindig vidám, mindenkinek tetszik mégis mindig odajön hozzám megölel, megpuszil, ha kérem h piros rúzst használjon akk másnap abba jön. Na eddig minden szép és jó csak multkor valahogy elöjött a téma h milyen pasi jön be neki és azt mondta h neki férfi kell és ő mindig az éretleneket fogja ki én pedig nem vagyok az a szőrös állat se a nagydarab de mindig kiállok magamért és már volt jópár kapcsolatom is. Szóval nem akarom megkérdezni mert akkor tönkretehetem a jó barátságunkat. De szerintem sejti h többet érzek iránta. Na hogy derítsem ki h ő akar e többet. Nyilt kérdést nem akarok feltenni. ő 21/L én 18/F?
2013. okt. 3. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
te vagy a meleg barát..bocsi haver..
2013. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem h nem.. :)
2013. okt. 3. 17:29
 3/3 anonim válasza:
mikor mondta hogy neki férfi kell .. én akkor így "hülyeségből" rákérdeztem volna hogy na és én? xDD(nevetve ) xD semmi veszteni való nincs ha jól adjuk be a dolgokat és önbizalommal ;) xD
2013. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!