Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá.!? :

Figyelt kérdés

2 évet voltam a barátommal. én vagyok 16 ö 18

tavaly ilyenkor napra pontosan akkor dobot amikor együtt lettünk volna 1 éve..azzal az okkal hogy ö nem szeret és élni akkar ...elengetem nagy nehezen

sírtam szenvedtem életem szerelme volt(most is az)..meg probáltam mással..egyikna jövök haza a barátomtól..nézem a volt barátom ott ül nálunk kérdem töle mit akkarsz te tölem..mondja újra kezdeni mert hogy ö rájött hogy én vagyok az élete..könyröt nekem 5 hónapot mondom oké probáljuk meg...mindent amit lehet megígért hogy jobb lesz meg így meg úgy..jó hittem neki

most megint dobott ugyan azzal az okal hogy ö nem szeret és élni akar..

szerintetek?..hogy gondolta ezt


2013. okt. 3. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy majd te úgy táncolsz,ahogy ő fütyül.Azt gondolja,veled bármit megtehet,mert szereted.
2013. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akor ha ki basza magát vissza fog jönni..hmm

én téleg hogy igazán szeretem..

2013. okt. 3. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ő életed szerelme.

Ő egy fa.., aki a markánál jobbat nem érdemel.

Te meg naiv vagy de nagyon.

Felejtsd el, és lehetőleg pofozd is meg mikor elhajtod.

2013. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazad van..életem legnagyobb hibája..és én vagyok a hibás mert hitem neki..
2013. okt. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!