Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma inkább azért akarunk párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma inkább azért akarunk párt, hogy legyen valaki aki helyes, aki jó pasi, aki jó csaj, akivel jó legyen a szex, esetleg pénze is legyen vagy azért, mert szeretni akarunk valakit meg adni neki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért h engem szeressenek és n is szerethessek végre valakit:) szerintem a kölcsönös szerelem a legjobb <3
2013. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik a mondat első feléért keresnek, és vannak, akik a másodikért. Pl. én is. :)
2013. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kinek mi. én a kettediket bálasztom
2013. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mindkét esetre van példa, sajnos az előbbire egyre több. :(
2013. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:

2-es jól mondja!


Aztán van aki az első felét csinálja 10-20 évig, aztán megállapodik nemfeltétlen házasság, és nem öregszik meg egyedül.

2013. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szerintem lehetetlenség lenne csak azért "szeretnem" valakit mert jó pasi vagy esetleg van pénze. Basszus és ha a világ legnagyobb taplója de van pénze akkor őt válasszam?? -.-" Nem, ez kizárt, mindenképpen az utóbbi, részemről.

Barátnőm azért van éppen egy sráccal mert a csávó pénzes, és állandóan panaszkodik, de nam hagyja ott, mert van pénze. Pedig nem is helyes a srác, semmi különös...de persze az ő élete, ő döntése, és ki vagyok én hogy ítélkezzek, de szerintem ez elég fura o.O de ahogy látom az előző válaszokból, nem vagyok egyedül :D

2013. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek azért kell, hogy legyen kivel lefeküdni, vannak akiknek azért, hogy legyen kinek a pénzén élősködni, vannak akiknek azért, hogy elmondhassák, hogy van kapcsolatuk, és vannak, akiknek azért, mert szeretnének szeretni és szeretve lenni. Embere válogatja. Nekem azért, hogy legyen egy helyes, kedves, aranyos srác, akit szerethetek. Nem az érdekel, mi van a pénztárcájában, hanem az, hogy jól megértsük egymást és tudjam szeretni.
2014. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyat akarok, akivel mindkettő adott.


Durva, hogy ilyen válasz még nem pottyant ide.

2014. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!