Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leadtam a színvonalból? Igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leadtam a színvonalból? Igaz volna?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival, aki nekem nagyon tetszik, a barátnőimnek viszont egyáltalán nem. Én boldognak érzem vele magam és úgy gondolom, ez az, ami igazán számít, és nemaz ő véleményük, de rosszul esik. Azt mondják, leadtam a színvonalból és sokkal jobbat érdemelnék; olyanokat, mint az eddigi fiúim voltam. De miért szólnak bele? Én nagyon bírom őket, de milyen barát az ilyen?


Mondtam nekik: a szépség relatív, nekem ő szép. Ők viszont folyton ezt rebesgetik: jó csaj jó pasival, rossz csaj rossz pasival...és mi most egy rossz pasi-jó csaj páros vagyunk. Nekem akkor is bekön ez a srác, OK, teljesen más mint az eddigiek, de pont ezért! Ez az a különleges, ami megfogott benne, hogy nem az a tipikus menő csávó...


Voltatok már hasonló helyzetben? Mit mondjak a barátnőimnek? Nem akarom megszakítani velük a barátságot.


18/L



2013. márc. 4. 16:36
1 2
 1/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
A barátnőid nem a barátnőid. :)
2013. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
szerintem törvénybe kéne foglalni hogy bizonyos IQ alatt nem szabad szaporodni
2013. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valóban nem igaz barátok :S Viszont az örök szabály, hogy egy pasi miatt nem megyünk szét a barátokkal, mert mi lesz, ha a pasival szakítunk, és akkor nem lesz senkink...
2013. márc. 4. 16:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első tömören és lényegre-törően leírta. Ha igazán megértenének akkor melletted állnának és nem ellened.
2013. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
meg azt is mondják, hogy az engem minősít le, ha egy nem menő csávóval vagyok, ez igaz? Pedig attól az én külsőm ugyanolyan marad, ha nem is vagyok azzal a legmenőbb fiúval...ugyanez igaz a lányokra is: ha egy jó pasinak van ronda csaja, attól még nem lesz szebb a csaj. Legalábbis szertintem.
2013. márc. 4. 16:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg velük megértetni, hogy a te pasidnak más értékei vannak, ezért szereted. Ha akad köztük értelmes, akkor felfogják. Ha meg nem, hát, akkor mondd azt nekik, hogy nem nekik kell vele járni.:)
2013. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
ha csak megfordult a fejedbe hogy szakítasz vele.. ez miatt szakíts is.. mert jobbat érdemel tőled.
2013. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennyire nem kell eltúlozni, attól még a barátnőid. Csak valószínűleg nem olyan érettek mint te, és ezért nem értik:) Ha zavar hogy ezt mondogatják, akkor vagy elmagyarázod vagy megkéred őket hogy ne kritizálják. Ha a barátaid, akkor abba fogják hagyni, idővel talán megértik:)
2013. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
szerintem ha 18 év alatt nem sikerült rájönöd hogy mit kell csinálnod ilyen helyzetbe, már nem is fogsz. hiába teszed fel a kérdést, és hiába válaszolnak rá egyszerűen túl kevés az agysejted, ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni, a barátodnak meg mond ezt: "nézd el nekem hogy a teknősöd okosabb mint én, mert nekem jó a seggem"
2013. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 fospuska ***** válasza:
100%
pffff....! hajtsd már el a csajokat a rittyóba. nehogy ők mondják már meg,neked milyen a jó pali. fap.nák.
2013. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!