Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt fiatal nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt fiatal nők akik házas férfival vannak kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
En ismerek egy ilyet itt.Egy szemet dog!
2013. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nocsak-nocsak csak nem sumákoláson töröd a fejed kislány?
2013. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fúj.
2013. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát azok a fiatal nők, akik férjnél vannak, biztosan kapcsolatban vannak egy házas férfivel.
2013. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azoknak szól a kérdés akiknek van tapasztalata..
2013. okt. 3. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Enyhén rosszul tetted fel a kérdést, de mondjuk ez nem is meglepő. Feltételezem, hogy te is ilyen helyzetben, és azok a nők, akik hajlandóak belépni egy szeretői kapcsolatba, nem az eszesebbek közül kerülnek ki.

A kérdésedre a válasz nagy valószínűséggel az igen. Bizonyára vannak itt ilyen nők.

2013. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A kapcsolatban alatt azt értem,hogy nem szerető..több!!Ezért nem akartam ezt a szót használni..
2013. okt. 3. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt,hogy több? Ha házas férfivel van valaki az szerető még akkor is ha érzelmek vannak a dologban legalább is szerintem. Egyébként megkérdezhetem mi érdekel ezzel kapcsolatban?
2013. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő házas férfival kavar az fúj,de ha egy férfi teszi egy férjes asszonnyal az már nem?!
2013. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egész szerető-kérdés egy jó nagy ökörség! Akinek van egy kis esze és becsülete, az legfeljebb a fantáziáját használja...

Ffi/39

2013. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!