Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Koptassam le", vagy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Koptassam le", vagy kezdjek el komolyan gondolkodni vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 15éves lány vagyok és a neten megismerkedtem(augusztusban) egy 22éves fiuval.Semmi "olyanról" nem beszéltünk,és ha azt irta, h "kicsim", akk nem vettem komolyan.Néha reggel ébresztett telón és felhívott szilveszterkor meg amikor nem volt telómon pénz.Viszont karácsonyra vett nekem (és elküldte postán)egy hatalmas plüss állatot.Most komolyan gondolja?
2008. jan. 2. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ha láttál rola képet( még ha nem is az alapján itéled meg akkor jo tudni h néz ki) és szimpatikusnak tartod szerintem elgondolkodhatnál rajta

bár ezt neked kell eldönteni. meg a távolság is fontos.

ebben én se senki más nem dönthet helyeted ezt neked kell tudnod

2008. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ezt neked kell eldöntened. Sokminden szól mindkettő lehetőség mellett és ellene egyaránt. És ugye a te életed, neked kell tudni mit is akarsz kezdeni vele. Csak minél hamarabb juss döntésre, mert úgy néz ki, ennek a fiúnak szándékai vanak veled. Ne 1 év után tudja meg szegény, hogy közben te már férjhez is mentél, máshoz.
2008. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a legfontosabb, hogy milyen messze laktok egymától, ha a heti többszöri találkozás kizárva, mert mondjuk te pesten ő meg sopronban lakik akkor felejtsd el a közvetlen kapcsolatot. Ha esetleg lehetséges a személyes heti többszöri találkozás, akkor legelőször is találkozz vele, mondjuk mc-ben vagy valami semleges helyen. Ha tetszik meg jól érzed magad vele akkor nincs min gondolkodnod tovább.
2008. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem koptatnám le.Nagyon cukinak tűnik :)

Talizzatok és ismerkedjetek.Lehet hogy nem ő álmaid hercege külsőre, de szerintem ez nem is számit.Azt nem írtad mekkora a távolság,de ha nem nagy, és neked bejön a beszélgetéseitek alapján akor hajrá!

Lekoptatni akor is ráérsz, ha kicsit jobban megismerted és nem jön be!

Sok sikert nektek!!!

2008. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!