Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de van pasija, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, de van pasija, hogy mondjam el neki? Na szóval, van egy lány , az évfolyamtársam, nekem nagyon tetszik , szőke haj, zöld szem , 169-170cm körüli magasság, aranyos arc,szép mosoly! Ő 14 lesz Márciusban , Én 14 3hét múlva. Én nem vagyok egy hű de ki*aszott király csávó,de viszont, kék szemem van , magas vagyok , egy kis izom is van rajtam (Bicepsz,tricepsz,vádlik). 1 hónapja ismerem Őt. Napi szinten 8-9 órákat "beszélgetünk",szám csere természetesen volt.Szerinte "jófej, kedves, aranyos srác" vagyok, szerintem a hajam is bejön neki :D A para csak az hogy van egy töpszli "pasija" , konkrétan engem állva le.szop,egy hülye kis gyerek aki ki*aszott beképzelt. Fele annyit nem foglakozik a lánnyal mint Én,1 hetes a "kapcsolatuk" , két összeveszésen vannak túl , a kis sz*rcsimbókkal! Mit tegyek? Egyrészt, nem akarok belerondítani a "kapcsolatukba", mert az nem úriemberhez méltó! Másrészt, Meg bolondulok , ha nem lesz az enyém ! A héten mindketten betegek voltunk, ugy kezdtük a napot hogy reggel első dolgunk az volt hogy írjunk a másiknak egy "Jó reggelt" vagy valami hasonló üzenetet, estepedig lefekvés elött az volt az utolsó hogy egy "Jó éjt'!" üzenetet írtunk egymásnak ! Szerintetek mit kéne tennem ? A legózzatok még , barbiezzatok még, meg hasonlókat ne írjátok , köszi! 14/f
2013. okt. 4. 00:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

"...de van pasija, hogy mondjam el neki?"

Miért? Nem tud róla, hogy van pasija? :O

2013. okt. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul fogalmaztam! De remélem érted hogy mire gondoltam!
2013. okt. 4. 00:45
 3/28 anonim ***** válasza:
először is, le kéne állítanod magad
2013. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2013. okt. 4. 00:48
 5/28 anonim ***** válasza:
úgy, hogy van pasija...
2013. okt. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ja. Én ugy látom megváltás lenne a lány számára a "váltás".
2013. okt. 4. 00:54
 7/28 anonim ***** válasza:
ha ez valóban nemcsak játékország tengerpartján történik és ha van pasija akkor miért is akarnál neki elmondani bármit is?
2013. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Mert nagyon tetszik. Erőől nem tehetek, ez ösztöntös.

Én sem a lánynak sem magamnak nem szeretnék fájdalmat okozni. Ha esetleg magára ismer a lány, akkor kérem, irjon valami egyértelműt!

2013. okt. 4. 00:58
 9/28 anonim ***** válasza:
nem férje van hanem pasija. attól, hogy van pasija még simán lecsaphatod a kezéről ha a lány is akarja. egyszerűen csak mondd meg neki, hogy kedveled szeretsz vele beszélgetni meg tetszik stb. ne várd ki amíg szakítanak, ne legyél akkor balfa.z mint én :D
2013. okt. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi legyen ? El hívjam valahova vagy , hanyagoljam?
2013. okt. 4. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!