Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet hosszútávú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaborgabi kérdése:

Szerintetek lehet hosszútávú, ha igy jöttünk össze?

Figyelt kérdés
Egyik régi haverom nővére, már régóta tetszett nekem, de úgy gondoltam nem érdeklem, meg volt barátja is. Történt, hogy házibuli volt havernál, iszogattunk. Egyszercsak megfogott, berángatott a hálóba, letámadott, és együtt töltöttünk egy jókis éjszakát. Most találkozgatunk. Szerintetek?

2013. okt. 4. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ...
2013. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hol volt a barátja, amíg ti dugtatok? Azt ne mondd, hogy taccs részegre itta magát vagy éjjel dolgozott és nem volt emiatt ott a bulin. Jobban kéne kamuznod máskor! :) Az álmodozás nem valóság.
2013. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az számít hogy jöttetek össze. Hanem hogy tényleg szeretitek-e egymást. :)

(Ha csak nem egy futókaland. ;) )

2013. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem számít, hogyan jöttetek össze :) a párom és én abszolút laza, kötetlen viszonyban voltunk az összejövetelünk előtt, és nem vagyunk még régóta együtt, de már sok olyan helyzetet megéltünk, amibe hosszabb, erősebb kapcsolatok is bele tudnak bukni, viszont nagyon szeretjük egymást, és így nem is kérdéses, hogy együtt harcolunk. tényleg csak az a fontos, hogy szeressétek egymást.
2013. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem álmodozásról van szó, sokáig nem halottam felőle, pár hónappal ezelött szétmentek.
2013. okt. 4. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóképp kerültünk össze a párommal, szakítottam, ő amikor megtudta, jelezte hogy tetszem neki, menjek fel hozzá. Miért ne, felmentem, egy darabig csak szexelni jártunk össze, aztán fokozatosan randizás lett belőle, most meg már együtt élünk és a közös jövőnk tervezgetjük :)
2013. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!