Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a szüleinek?

Figyelt kérdés
Most fogok először találkozni a párom szüleivel és szeretnék valamivel kedveskedni nekik.Ő is hozott az én szüleimnek ajándékot.Mit vehetnék?
2009. nov. 8. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
kávé, bor, bon-bon, csoki vagy vmi kis dísztárgy!
2009. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak anyukának vinnék egy csokor virágot vagy egy doboz csokit. ennyi.
2009. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi idős vagy... Ha nincs önálló kereseted, csak zsebpénz és szeretik az italt, akkor 1 üveg bort vagy valami rövidet. Ha már jómunkásember vagy, akkor nálunk pl szokás volt a "csemegekosár". Teleraktunk egy fonott kosarat minden földi jóval, pia,szalámi,kisebb édességek...

De leginkább olyan árkategóriát kéne megcélozni, amiből a párod is ajándékozott a szüleidnek. Ne költs az övéire többet, mert kisebbségi érzete lesz.

2009. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja,a másik kérdés hogy hogy adjam oda nekik?Mit mondjak mellé?Sok szeretettel,vagy mit?Mert igazából más alkalom nincs,csak első találkozás miatt...
2009. nov. 8. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
"Ezt Önöknek hoztam!" és egy plafonig érő mosoly. Úgyis "Ó köszönjük, nem kellett volna, de aranyos vagy!" lesz a válasz.
2009. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!