Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak engem idegesít fel? 19/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem idegesít fel? 19/L

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel a neten ismerkedtem meg. Jól elbeszélgettünk, megvolt az esélye, hogy legyen vmi köztünk...szó is volt taliról, csak vmi kis apróság miatt akkor épp nem jött össze. De 2 hét múlva már kapcsolatban lett egy csajjal akit szintén a netről ismert. Képzelem, hogy mennyire nagy szerelem lehet köztük, ha előtte egyszerre több lánnyal próbál kezdeni...
2013. okt. 4. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen dolgok. Így jártam én is.
2013. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
rohad.ék
2013. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Netről, ismerkedni...hülye vagy te?
2013. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Képzelem, hogy mennyire nagy szerelem lehet köztük, ha előtte egyszerre több lánnyal próbál kezdeni..."

Ha így van, akkor örülj neki,hogy nem te lettél az áldozat!

2013. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem bánom így ezek után, hogy semmi se lett..de fúú akkor is feltud idegelni ez...legszívesebben vhogy tudatnám a csajjal, h milyen is valójában az újdonsült egyetlen szerelme...:D:D
2013. okt. 4. 14:49
 6/13 anonim válasza:
Párszor meg fognak húzni, mire boldog leszel. Ilyenek a fiúk.
2013. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitted beledzugott, mert olyan szep szmajlikat irtal neki? Hat fel kell, hogy vilagositsalak, az ismerkedes igy mukodik. Az ember beszelget tobb novel, es aki tenyleg megtetszik, azzal jarni kezd. Huuuha!
2013. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerelem?ki beszélt itt szerelemről....a való akarom mondani igazi világban SAJNOS előbb jönnek össze az emberek és derül ki hogy egymásba szeretnek e vagy sem. aki előbb megismeri és fokozatosan szeret bele az ipsébe (mintahogy idilli lenne) azt közben vagy beelőzi más vagy friendzone-ban landol.

én konzervatív régivágású bútordarabnak tarom magam de mégis meglep a naivságod.elhitted fél pillanatig is hogy csak veled flörtölt a neten? ez olyan mintha azt gondolnád hogy xy srác bemegy a diszkóba leszólít csak és kizárólag téged és gyors igen hiányában pl habozás esetén buskomoran odébbáll és hazamegy...életszerűtlen

2013. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát? A srác több lánnyal is ismerkedett neten keresztül. Találkozott közölük eggyel, és vele összejöttek. Pont. Semmi erkölcstelent nem tett. Veled ha jól értem élőben soha nem is találkozott, csak ismerkedtetek.

És igen akinek van egy kis esze netes párkereséskor több vasat tart egyszerre a tűzbe, mert lehet, hogy a randin derül ki, hogy nem illetek össze, és így nem veszít egy csomó időt, rövidebb ideig lesz magányos. A srác maximum akkor lenne gerinctelen, hogyha most veled is találkozgatna.

Egyébként tipikus lúd, vagy kérdező, sérti a hatalmas egódat, hogy nem téged választott. Jól tette úgy tűnik.

2013. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aha, szóval ha neten dumáltok, akkor az már majdnem azt jelenti, hogy együtt lesztek? Képzeld, lehet, hogy abban a két hétben megismerkedett ezzel a másik lánnyal, és őt választotta. Még találkozni se találkoztál vele. Nem értem a felháborodást.
2013. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!