Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak engem idegesít fel? 19/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem idegesít fel? 19/L

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel a neten ismerkedtem meg. Jól elbeszélgettünk, megvolt az esélye, hogy legyen vmi köztünk...szó is volt taliról, csak vmi kis apróság miatt akkor épp nem jött össze. De 2 hét múlva már kapcsolatban lett egy csajjal akit szintén a netről ismert. Képzelem, hogy mennyire nagy szerelem lehet köztük, ha előtte egyszerre több lánnyal próbál kezdeni...
2013. okt. 4. 14:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A masiknal meg nem volt "aprosag" es osszejott. Mivel meg csak nem is talalkoztatok, itt nem lehet jarasrol beszelni, tehat megcsalasrol se, szoval en se ertem mi a problema.


Meg ez nem ugy mukodik hogy eloszor a telefonkonyvbol valakibe beleszeretsz aztan elkezded megismerni, talalkozni stb. ELOSZOR megismered, aztan vagy beleszeretsz vagy nem.

Hol van az eloirva hogy fulig szerelmesnek kell lenni ahhoz hogy talalkozz valakivel?

2013. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy szerelmes beléd? :D
2013. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hasonlo helyzetben már jártam én is.. és mikor szétment a csjjal megint talizni akart vlm
2013. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!