Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nincs is esélye az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nincs is esélye az embernek, ha nincs kocsija, egész karos tetkója és b. zi páva haja?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
-_-;
2013. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De,pont akkor van esélye!
2013. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor van esélye.
2013. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
egyetértek pont akkor van esélyed!
2013. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a csajoknak nem jön be az egészkaros tetkó, de itt mindenki azt fogja irni h neki a férfias pasik tetszenek, a rendesek, stb, de nem igy van: mindenki a b*zis pasikra bukik és a pávákra
2013. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan szeditek ezeket, fiúk! Most komolyan, ez a fiú amit te leírtál kinek jön be? A buta, szőke, szolis, műcicis rib.ncoknak... Ne az ilyen csajok után vágyakozz.. :D
2013. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

NA MOST LETT ELEGEM.

Írj privátot.

2013. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na, akkor neked is érdekes ízlésed lehet lányokban/nőkben, ha csak ilyenekkel találkoztál/ilyenekre hajtasz...
2013. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem is van telikaros tetoválásom bár kocsim nincs meg páva hajam...de hát..hogy is mondjam...szerintem ez hülyeség ...imondjiuk ha lenne egy kocsim biztos jobban jönnének azért ez bizonyitott tény
2013. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Basszus ha neked ez kérdés, akkor elmondom, te ismerkedsz csak és kizárólag sz@r csajokkal, ez meg nem az én hibám!
2013. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!