Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy új kapcsolat segít elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új kapcsolat segít elfelejteni a régi szerelmet?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy srácba. Volt egykét arra utaló jel, hogy én is tetszem neki. Mikor konkrétan rákérdeztem, hogy akkor most mi is van, ő mondta, hogy ez neki most nem megy, mert pár hónapja lett vége 3 éves kapcsolatának. Ez volt nyáron. Mióta elkezdődött a suli, azóta egyszer láttam buliba, le sem szart, nekem kellett ráköszönnöm, miután 2x elmentünk egymás mellett. Megismerkedtem egy közösségi oldalon ennek a srácnak a volt osztálytársával. Randiztunk már, jövőhéten lesz a 2. randi, és úgy érzem, történni fog valami. Rendszeresen beszélünk telefonon is.

Csak az a baj, hogy mikor meglátom a srácot, akibe szerelmes voltam, akkor mindig megdobban a szívem.:/ És egyszerre beugrik a sok közös emlék, az egész nyár. Már nem vagyok belé (annyira) szerelmes, mint régen, de még mindig tetszik. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Egy másik kapcsolat segített elfelejteni a régi szerelmet?

Félreértés ne essék, nem azért szeretnék összejönni a másik sráccal, hogy Őt elfelejtsem.


2013. okt. 4. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igazi akkor igen.
2013. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak akkor feledteti az új a régit ha beleszeretsz az újba, de legalábbis őrült szenvedélyt érzel iránta
2013. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tiszteletlenség ilyen szándékokkal (is) összejönni egy fiúval, hogy elfelejtsd az előzőt.

Ha mindkettőnél ugyan annyi esélyed lenne és választhatnál, melyiket választanál? Ne adj alább soha, ne legyen olyan hogy ha ő nincs, jó lesz ő is.

Szerintem te sem örülnél fordított esetben, ha a kiválasztottadnak nem te lennél az első, hanem egy másik lány, de veled van mert figyelemelterelésnek jó vagy, meg azért persze tetszel is neki.


Ugyanakkor nem szabad a kialakuló dolgokat akadályozni. Lehet hogy rá fogsz jönni hogy az újfiú mennyivel jobb mint az eddigi szerelmed. Ha tetszik a fiú ismerkedjetek, de tényleg csak akkor ha tetszik. És légy nagyon őszinte vele.

2013. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!