Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, szerintetek is titkol valamit?

Figyelt kérdés
Párom mostanában furán viselkedik. Minden nap később jön haza, azt mondja túlórázik. Eddig a 4-es busszal jött, de most mindig egyel későbbi busszal jön. Tegnapelőtt pl. felhívott, hogy még később jön, mert egyik régi ismerősével összefutott és beültek meginni egy sört. De mikor hazajött nem is említette, hogy kivel találkozott, pedig máskor mindig beszámolt mindenről. Furán viselkedik, mikor hazajön még egy puszit sem ad most egy hete. A kislányunkat megpuszilja és ennyi. A telefonját állandóan viszi magával, wc-re meg mindenhová, még akkor is viszi ha csak a szemetet viszi ki az udvarra. Tegnap este a konyhában volt, és mikor én kimentem tök meglepődött, láttam hogy eldugta a telefont, de én nem szóltam semmit. A facebook üzeneteit megnéztem, ott nem találtam semmit, minden üzenetét kitörölte. A telefonját esélyem sincs megnézni, mert mindig magánál hordja, pedig azelőtt mindig lerakta az íróasztalra. Szerintetek nő lehet a dologban? Ha rákérdezek, biztosra veszem hogy azt mondja képzelődök...
2013. okt. 4. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem árt ha rákérdezel... A telefonját szerintem eszedbe se jusson megnézni.
2013. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Párom mostanában furán viselkedik. Minden nap később jön haza, azt mondja túlórázik."

-Eddig megcsalás szaga van.


"Furán viselkedik, mikor hazajön még egy puszit sem ad most egy hete."

-Tuti megcsal.


"gnap este a konyhában volt, és mikor én kimentem tök meglepődött, láttam hogy eldugta a telefont"

-100% hogy megcsal!


" Szerintetek nő lehet a dologban?"

-Ezt ugatom. :3

2013. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is megcsal. :(
2013. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 AeonFLUX ***** válasza:
Megcsal.
2013. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 AeonFLUX ***** válasza:
És még bénán is csinálja. De szánalmas. :)))
2013. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyira nehéz róla elképzelni... mindig azt mondta sosem tudna megcsalni, és én meg a lánya vagyunk az élete :(
2013. okt. 4. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
megcsal!tuti.ha fürdik akkor csak nem viszi be a telefonját:)
2013. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De még akkor is viszi magával a telefont mikor fürdik. Sosem teszi le egy percre sem :/ Ma csak az udvarra lépett ki hogy a kutyának adjon enni, gyorsan néztem hol a telefon, de sehol... mikor bejött láttam hogy a zsebében van!
2013. okt. 4. 18:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Lehet, hogy a maffiával van dolga. Csak ebbe sehogy nem tudom belefűzni a puszit...
2013. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tesz kódot inkább a telefonjára? Ezt nem értem.
2013. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!