Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek melyik szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik szerelmi vallomás tetszene jobban ezek közül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, együtt van angolunk, és belé estem. Azt nem tudom, hogy én is tetszek-e neki, de jóban vagyunk, egy fél éve kb., sokat beszélgetünk, a folyosón sokszor rámköszön mosolyogva... Jó a humora, szeretek vele dumálni, jófej, kedves és nem feltűnősködik, ami nálam jó pont :) Valahogyan meg kellene tudnom, hogy én is bejövök-e neki. De hogyan? A haverjaival nem vagyok annyira jóban sajnos... Hogyan mondjam meg neki, hogy tetszik?

1. Hívjam félre valamikor és mondjam neki, hogy "szeretlek" ?

2. Adjak neki puszit?

3. Írjak neki szerelmeslevelet névtelenül, de utaljak magamra?

4. Írjak verset, és adjam oda személyesen?

Ti minek örülnétek a legjobban? Melyik tetszene nektek a legjobban?


2013. okt. 4. 19:31
 1/2 kiskivancsi79 ***** válasza:

5. Felkelted magadra a figyelmed valami közös témában vagy csábításban.

Komolyan ma már a lányok udvarolnak a fiuknak?

2013. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eszem ágába nem jutna nőként, hogy egy pasinak nyitólépésben egy ilyet csináljak.



Te mond, hol marad a tartásod?????????

2013. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!