Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a kapuzárási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kapuzárási pánikot mikor, hány éves kortól kell elkezdeni játszani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem kor függvénye. Inkább azé, hogy úgy érzed-e, hogy már "benne vagy a korban", "lehet nem kellesz már senkinek", "elszalasztottad a nagy esélyeket az életedben", stb.


Én 25 évesen kezdtem el úgy érezni, hogy öreg vagyok. Nem kapuzárási pánik volt, de az első jele. Azért mondom ezt, mert bár nem kor függvénye, azért én 25 alatt nehezen tudom elképzelni. Még 30-asként is talán úgy érezheti magát az ember, hogy van még előtte valami, amit tartogat neki az élet. Talán a 40-eseknél jön ez elő komolyan, de persze személyiségtől is függ, és van, aki soha nem tapasztal meg semmi ilyesmit életében. Vannak 100 felettiek, akik minden nap azzal az izgalommal ébredbek, hogy valami szuper dolog történhet velük bármikor, és az élet gyönyörű. :)

2014. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!