Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen kérdés kellene ide, hogy válaszoljon is? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egy fiúnak írnám a következő sms-t, akivel elég hosszú és bonyolult a történet, inkább nem írnám le. Az sms a következő: "Hello! Mizujs? Csak meg akarom köszönni a szép emlékeket, az együtt töltött időt. Remélem egyszer majd megjegyzed, hogy az emberekkel nem lehet csak úgy szórakozni. Meg azt is, hogy Te nem tudod meg milyen érzés ez. Remélem boldog leszel.:) Többet nem hallasz felőlem. Szia" Ennyi lenne. Nah most az a helyzet, hogy ezek inkább tények voltak, erre nem igazán lehet mit visszaírni. Mit írjak még, vagy kérdezzek, amire tud válaszolni?? Köszönöm a válaszokat. Fontos lenne. 23/L
2009. nov. 8. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szarcsi amit irni akarsz.

1: ha bántott mit akarsz vele?

2: ha azt irod eltűnsz miért akarod, hogy irjon -...- :/

2009. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak hogy tudja, mi a helyzet. Mert még mindig fontos, de különböző okok miatt nem műküdhet közöttünk a dolog.:( Vmi ötlet???
2009. nov. 8. 19:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vok.

Nézd, valszeg tudja, hogy fontos neked, ha nem lehettek együtt akkor nem.

De sokat lenditene a helyzeten, ha részleteznéd a sztorit...

2009. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát...4 évvel ezelőtt megismerkedtünk,igazából semmi nem volt köztünk, mert vagy neki, vagy nekem volt valakim. KI-be mászkált az életemben. Néhány hónpja összefutottunk,írt szebbnél szebb sms-eket, hívogatott, úgy volt hogy találkozunk. Nos, találkozott is, csak nem velem, hanem a barátnőjével(akivel azt mondta, hogy szakított.)Nem hinném, hogy tudná, mit érzek iránta,mert próbáltam nem kimutatni, csakhogy megbizonyosodjak az érzéseiről. Hát, azt hiszem a helyzet egyértelmú, épp ezért akarom lezárni véglegesen. Hogy miért akarom, hogy visszaírjon?? Hát, talán úgy kevésbé érezném égőnek, fölöslegesnek. Valami ötlet??
2009. nov. 11. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges az sms, de te tudod. Én valami olyat írnék, hogy: Szia, ne haragudj, de az életem nem átjáróház, kérlek ne mászkálj ki be egyfolytában. Jobb lesz mindenkinek ha kívül maradsz ezután. Ha te más véleményen vagy, akkor azt oszd meg velem is. Szia

Nah, kb ennyi.

Remélem segítettem.

üdv: 27/L

2009. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a kérdés a végére - Egy búcsú kufirc?
2009. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég mártír szöveg, amit írni akarsz neki! ha már mindenképp írni akarsz akkor vmi olyat, amiből nem jön le, hogy sajnáltatod magad! még ha sz@r is a helyzet, akkor sem kell vele éreztetni, hogy neked rossz, mert ez rád nézve kínos! amúgy meg ha nem akar tőled úgysem semmit, akkor nem fog rá válaszolni, ez tapasztalat!
2009. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kell neki megköszönni semmit, sem max azt,h rádöbbentet,h ilyen pasi mint ő minden bokorban terem :)

Az az nem átjáróházas sms korrekt, de ha alázni akarsz akkor kicsit bunkóbbat kellene. mint pl,h

' Szia, örülök,h megismerhettelek, mert most már tudom,h hol végződik az emberiség legalja ;) megköszönném ha amilyen iramba érkeztél az életembe távoznál is, esetleg ha egy kis biztatás kellene,h mire nincs szükségem és,h mennyivel többet érek akkor majd megkereslek :) Na csóközön :)'

Én vmi ilyesmire gondoltam, ha még nem küldted volna el neki az smst :)

2009. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyet még véletlenül se írj neki. nincs értelme. Egyrészt a magad sajnáltatásával sem mész sokra, másrészt az ő provokálásával még annyira sem. Követtem már el ezt a hibát, csak ront a helyzeten,
2009. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
áááh ne csinálj hülyét magadból, hidd el ezzel csak szánalmat keltesz benne.. nyilván ha ő bánt el veled akkor leszarja hogy mit gondolsz ezért szerintem NE ÍRJ neki semmit,hanem lépj tovább
2009. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!