Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy régen meg akartam csalni, vagy már soha többet?

Figyelt kérdés

Amikor friss volt a kapcsolatunk, az első néhány hónapban meg akartam csalni a barátnőmet. Akkor még úgy voltam vele, nincs értelme egy komoly kapcsolatnak, úgy is vége lesz, és miért ne éljek, ha fiatal vagyok.

Azonban rájöttem Ő egy tündér, számomra tökéletes és ma már maximálisan hűséges vagyok hozzá (eszem ágában sincs megcsalni). Fizikailag sosem került rá sor a kapcsolatunk alatt, de a szándék megvolt a félrelépéshez. Megbántam ezeket a gondolatokat, meg hát flörtöltem is más nőkkel a kapcsolatunk első hónapjaiban (email-en, stb.)

Ezt utólag ha elmondom valszeg szakítana velem, mert az ilyen megcsalás/bizalom kérdésekre extrán kényes.

Ha nem mondom el, van esélyem még sokáig szeretni (merthogy szeretjük egymást és megbántam ahogy gondolkoztam).

Elmondjam neki, kockáztatva hogy vége lesz a kapcsolatunknak, vagy vigyem magammal a sírba?

Tudom hogy egy idióta vagyok:/


2013. okt. 5. 11:08
 1/4 kolosszus22 ***** válasza:
Te tényleg idióta vagy, még ha megcsaltad volna, akkor esetleg elgondolkodtató lenne, de így, hogy nem történt meg végül felesleges magaddal és a barátnőddel is kitolni.
2013. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszer úgyis meg fogod csalni. Szóval csak csend.
2013. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hpeti74 válasza:
Semmiképp!!!
2013. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy elhagyjon mindenképp ha nem akkor meg evidens
2013. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!