Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha választanod kéne a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanod kéne a párod és a legjobb barátod/barátnőd közül, kit választanál?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 23:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Amelyik nem állít választás elé.
2013. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyébként oké, elfelejtjük, te meg tanulj meg normálisan kérdezni, amiből ki is derül, hogy mire vagy kíváncsi!
2013. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Miután megmagyaráztam, hogy értettem, szerintem már normálisan kérdeztem. Érdekes, a 9-es tudott normálisan válaszolni, neki köszönöm szépen!
2013. okt. 5. 23:34
 14/22 anonim ***** válasza:
Mivel egyedülálló vagyok, ezért természetesen a haver!
2013. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A barátomat. Mert benne barátra is lelek, szerelmet viszont nem kapnék a barátnőmnél. 2OL
2013. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válaszok...
2013. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Jobb esetben a szerelmed egyben a legjobb barátod is...

De ha most két külön személyről beszélünk, akkor könnyű a döntés, mivel utóbbi nem létezik :)

2013. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát a páromat ez nem kérdéses...
2013. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Páromat.
2013. okt. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz döntés lenne. Lehet furcsa de ilyenen már én is agyaltam úgy hogy nem vagy egyedül. Most nincs párom de ha lenne és úgy kéne választani akkor attól függ mennnyire lenne mély a kapcsolatom vele ha esetleg ő lenne az akivel egy életre tervezem akkor őt, ha nem akkor a l.barátnőmet.
2013. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!