Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szerelmed és a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelmed és a legjobb barátnőd/haverod között kéne választanod mit csinálnál?

Figyelt kérdés
(A haverodat már több éve ismered,a szerelmedet meg csak pár hónapja..)
2010. márc. 10. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért kéne választani?
2010. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert utálják egymást
2010. márc. 10. 18:05
 3/13 anonim ***** válasza:

nem igazi barát, aki nem fogadja el a másik érzéseit.


de, tfh nagyon szélsőséges a helyzet, a barátságot választanám, a szerelem mulandó sajnos :/

2010. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

nem kell közös találka és nem kell találkozniuk egymással

az ilyet nagyon utálom amikor neked kell a kettőjük közül választani

ha szeretnek és tisztelnek téged annyira akkor el is tudják viselni a másikat,főleg ha tudják h te is szereted őket

2010. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha tényleg elkerülhetetlen a választás, akkor a legjobb barátod/barátnődet válaszd, mert a barátod mindig veled lesz, de lehet, hogy a szerelmeddel csak 1-2 hónapig tart a dolog és akkor még később összejöhettek talán
2010. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én szerelmem és a az egyik nagyon kedves barátom gyakorlatilag majdnem összeverekedtek, gyűlölik egymást. A szerelmemmel azóta is együtt vagyok, a baráttal ugyanúgy tartom a kapcsolatod, nem tudom miért kellene bármelyikük közül választanod, hisz nem neked van velük problémád. Egyszerű egyiknek nem beszélsz a másikról és fordítva, nem mentek együtt sehova és annyi. ha meg valamelyik félnek nem tetszik ez a felállás, akkor el lehet ballagni. Ha a szerelmed teszi ezt meg, akkor nem a szerelmed, mert megkellene hogy értsen, hogy az a másik ember is fontos számodra. Ha a barát teszi ezt meg, akkor értelem szerűen nem kell bánni, mert akkor ő meg nem volt barát.
2010. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszály én tuti a barátom választom.Szerelmek jönnek mennek a barátság örök.
2010. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
alap hogy a barátot.
2010. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én meg a helyedbe egyiketsem választanám. Mert szerelmek jönnek-mennek, de az a barát amelyik ilyenre kényszerít az sem igazi barát... úgy legalább nem lesz lelkiismeret furdalásod, mert akárhogy döntesz mindig Benned lesz, hogy mi lett volna, ha a másikat választom?!
2010. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerelem jon-megy..igaz barátokat nem mindenhol találsz!
2010. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!