Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről, jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, jó vagy rossz dolog?

Figyelt kérdés
pár hete gondjaink vannak. Mindkettőnknek feszített élettempója van suli-munka egyszerre. Nekem a legnagyobb problémám, h sokszor azt vágom a fejéhez h nem érzem h szeret. ezt már visszavezettem önértékelési problémákra, valamint h más a szeretet nyelvünk, ő tök máshogy fejezi ki, mint ahogy elvárnám. Mindig mondogattam neki, de ezzel kb azt értem el h már az agyára ment és már nem vette túl komolyan a kirohanásaimat. Tegnap odáig fajult a helyzet, h azt mondtam neki h szeretném ha végig gondolnánk h akarjuk-e együtt folytatni. Búcsúzásnál megölelt, meg akart csókolni és azt mondta h szeret. Még haza se értem már jött az sms h hazaértél? Utána írt chaten h sajnálja ha vmi nekem nem tetszik. Én meg vagyok zavarodva. Annyira belelovaltam magam a saját gondolataimba(erre hajlamos vagyok) és bemeséltem h nem szeret h észre se veszem amiket megtesz értem. Szerintetek egy pár nap h mindketten helyrerázódjunk a kapcsolat halálát jelenti? H én is végig gondolom mennyire jogosak a hisztijeim és ő is végig gondolja h vajon mennyi alapja van annak amit szajkózok neki? Ez nem szünet vagy ilyesmi, úgyse találkoznánk pár napig. Csak h most egy kis ideig kevesebbet beszélünk és nem olyan személyeseket..Mit gondoltok ez már rég rossz vagy jót tehet ez a "reset" a kapcsolatunkban?
2013. ápr. 10. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi rossz nincs.

Nálunk is volt ilyen a párommal és ugyanez volt a helyzet, nálunk volt egy hét szünet és miután folytattuk, mindketten másképp álltunk a dolgokhoz. Ő kicsit jobban odafigyelt rám, ezáltal én nem éreztem azt, amiből eddig gond volt.

A pár nap szünet még akár jót is tehet, ilyenkor jönnek rá az emberek, hogy mit veszíthetnek, hogy hiányzik nekik a másik, stb.

De ez csak akkor működik, ha szeretitek egymást.

Ha valamelyik fél már nem úgy érez, akkor ez csak ideig óráig fog működni.

Mióta vagytok együtt egyébként? Együtt laktok?

2013. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

nem lakunk együtt, fél éve járunk. Remélem ez a pár nap kicsit ráébreszti h nekem ez így nem jó és én is rájövök h mit kell elfogadnom

2013. ápr. 10. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23
2013. ápr. 10. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet segít, de Te olyat vársz el tőle, amit nem szokott csinálni, vannak olyan srácok akik nem tudják kifejezni az érzelmeiket, Te sokat agyalsz, ha így folytatod, ebbe belehalnak a kapcsolataid, sajnos N
2013. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és h állítsam le az "agyalós énemet"? nekem sem túl kényelmes...
2013. ápr. 10. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!