Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok?

Figyelt kérdés

3 év után szakított velem a barátnőm. Azóta félig-meddig kihevertem és ismerkedek. Néhány hónapja alakulni kezdett valami köztem és egy lány között, de az exem randira hívott. Ha elmegyek vele, a másik lányról biztos le kell mondanom. Hogyan tovább?

A mostani lány elég kedves és aranyos, de még érzek valamit a régi iránt azt hiszem.



2013. okt. 6. 02:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az új mindig jobb"

- Barney Stinson

2013. okt. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer dobott, az újra megteheti.
2013. okt. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem a régit..
2013. okt. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is vszeg csak egy rövid nosztalgiázás lenne belőle, és kicsi az esélye, hogy tartósan újra összejöjjetek az exeddel, hiába is szeretnél többet...

Mérlegeld, hogy mennyire vt jó az a kapcsolat, mit lehetne most kihozni belőle, és hogy van-e értelme újrakezdeni.

2013. okt. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg az exedet szereted, ne kezdj új kapcsolatba. És ne találkozz vele, ha jót akarsz magadnak!
2013. okt. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
új kapcsolat, az exed már döntött egyszer
2013. okt. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

szerezd vissza a kontrollt.

először is miért kellene lemondanod az újról,ezt nem értem?

alapesetben amíg tart az új nő meghódítása és még nem hajlandó erre-arra és hogy ezt lazán tudd venni,dugnod kell.

erre valóak az exek,akiket lehet addig dugni,amíg az új még nem akar.

szóval találkozz az exeddel,szerezd vissza a kontrollt dugd meg,aztán szépen higgadtan tudsz találkozni az új lánnyal.

erre jó az ex.

2013. okt. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Adhatunk neked tanácsot, de hogy mit hoz az élet azt nem tudjuk megmondani. Neked kell dönteni. Egyet ne tegyél, kettővel egyszerre. Az nem becsületes.
2013. okt. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, egy harmadik lesz a befutó.
2013. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En a sajat peldam alapjan az uj mellett tartanek ki.

Ket eve ugyanigy voltam, felredobtam egy par honapos kapcsolatot az exemert. Akkor azt hittem jol dontottem, de ket het utan az exem meggondolta magat, rajott, h nem kepes ujraeleszteni a tonkrement kapcsolatunkat. Igazabol en is igy voltam vele.

Ezutan megkerestem a masik lanyt, de o hallani sem akart rolam, annyira megbantottam h egy exemert hagytam ott egyik naprol a masikra.

Azota is banom, mert visszagondolva nagyon nagyon jo volt az egyutt toltott par honap, egy iszonyatosan ertekes lanyt/kapcsolatot veszitettem el orokre.

2013. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!