Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jòl tettem?

Figyelt kérdés

Exem (õ szakított) nemrég megkeresett hogy hiànyzik neki a csòkom, az érintésem stb. (...), ki van éhezve most ezekre nagyon, és ha ebbõl kaphatna még, jobban àt tudnà làtni az egész szerelmi életét.


Erre én megmondtam neki, hogy "keress kurv.àkat, azok valòk neked".


Erre õ megsértõdött és lelépett. Utàna egy kicsit büntudatom volt. Màsnap a suliban szòvàtette hogy elég bunkò voltam vele. Mondtam hogy nem érdekel, legalàbb õszinte voltam.


Azòta pedig úgy csinàl, mintha semmi se történt volna. Dicsérgette a ruhàmat mikor összefutottunk a folyosòn és érdeklõdött kedvesen, hogy hogy àllok azzal a sràccal (õ is ismeri), akivel randizgattam.


Jòl tettem, hogy "megsértettem"? Ezek utàn mégis mit érezhet exem, miért kedveskedik tovàbbra is?


2013. okt. 6. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.. Valószinűleg azért csinálja hogy visszakapjon mert nem jön össze vele senki..
2013. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Láthatod,hogy nem viselte meg,szóval valószínűleg csak le akar fektetni.
2013. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:
Ügyes voltál!
2013. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy izgulok... és mi volt utána?
2013. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ostoba butaság volt, amiből egyértelműen lejött, hogy nincs tartásod.


Én teljesen másképpen léptem volna a helyedben a beszédemben, és egy biztos, hogy nem igy, de az biztos, hogy a pasi kétszer meggondolta volna, hogy ....:D

2013. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!