Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz hogy ilyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy ilyen hamar túl tettem magamat a szakításon?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, pasimmal 5 hete szakítottunk, 1 évig voltunk együtt de ebből az utolsó 3 hónap nagyon rossz volt. Mint kiderült, a hátam mögött más csajokat fűzött és meg is csalt, a végén még ő dobott ki engem mikor kiderült. Akkor eléggé magam alatt voltam, de volt egy srác, aki végig mellettem állt. Neki már akkor is tetszettem mikor a volt pasimmal voltam még. Mikor szakítottunk, nagyon sok időt töltött velem, elvitt ide-oda, beszélgettünk sokat. Több figyelmet fordított rám 2-3 hét alatt mint a volt pasim az 1 év alatt. Most összejöttem ezzel a sráccal. Nem azt mondom hogy már szerelmes vagyok belé, de már nem gondolok a volt pasimra, és nagyon jól érzem magamat vele. Olyan jó vele. A volt pasim anyja meg a húga kiakadtak, mert megláttak az új barátommal, és az anyja már írt is nekem hogy ilyen hamar túltettem magamat a fián!? Mert ő azt szerette volna ha még kibékülünk. De egyébként ő a szemembe is mondta hogy már nem szeret. Mit kellett volna tennem? Könyörögni hogy béküljünk még ki? Egyébként a nővérem és a barátnőim azt mondják jól tettem hogy összejöttem ezzel a fiúval. Szerintetek ez gáz, hogy máris másik barátom van?
2013. szept. 28. 13:22
 1/4 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Szerintem ez nem probléma, hogyha tényleg szereted, és ő jobban odafigyel rád, olyat ad, amit a régi nem tudott, akkor sok boldogságot nektek! Anyucinak meg ehhez semmi köze!:)
2013. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy összejöttél vele! :D Sok boldogságot Nyuszi!
2013. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jol tetted, szerintem nem gáz hogy hamar tul lettèl rajta, nekem egy teherautónyi nutellát kellett megennemm hogy felfogjam.
2013. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, és jól tetted, hogy összejöttél a másikkal, ha vele boldog vagy. Nem mindenki vinnyog heteket, hónapokat egy szakítás után. Hanem továbblép.


Az anyjával meg közölném, hogy a magánéletemhez nincs köze, és azt is, hogy a fia szakított, megcsalt , és megmondta hogy nem szeret. És hogy hagyjon téged békén, mert teljesen jogtalan a felháborodása.


Mellesleg, ha te dobtad volna ki a srácot, ahhoz sem lenne semmi köze, és nem lenne joga beleugatni.


Ki tudok akadni az ilyeneken... hogy nincs jobb dolga, mint olyasmibe beleütni az orrát ami piszokul nem tartozik rá.


27/N

2013. szept. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!