Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁnyok! Miért van az, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok! Miért van az, hogy az összes barátnőmnek rossz volt a kapcsolata az apjával?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy mi a véleményetek, mi az oka annak, hogy folyamatosan olyan lányokkal jövünk össze, akiknek vagy nem is volt kapcsolatuk az apjukkal, vagy az rossz volt. Nyugodtan legyetek őszinték, tanulni szeretnék belőle, nyilván bennem is van valami hiba. Egy-másfél év elteltével ugyanazokat a problémákat látom mindig, olyan dolgokban van rámtolva a felelősség a párom részéről, ami igazából nem az én dolgom lenne, és valamifajta céltalan sodródást, meg minden-mindegy hozzáállást is látok rajtuk. Tudom, hogy nőknél más a céltudatosság, de ez gondolom nem egyenlő azzal, hogy szerelmes vagyok beléd,ezért minden mindegy, csak legyünk együtt... Mert itt én már nem látom a döntést benne, ha csak ez az egyetlen lehetőség... Csak komoly választ, köszi.
2013. okt. 6. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vagy Isten vagy pedig az univerzum vonzata.
2013. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1-est nem nagyon értem, szerintem meg nyilvánvalóan az én személyiségemben is van valami,ami miatt bevonzom ezt - vagy esetleg én se vagyok érzelmileg jelen? nem tudom.
2013. okt. 6. 12:31
 3/16 anonim ***** válasza:
mert a házasságok tönkremennek, a kamaszok meg lázadnak
2013. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem ertem a reszletezesedet... nem irsz konkretumokat... pl. mi volt "radtolva"? Mi az amit serelmeztel?


Amugy sok a szar apa... keves ismerosom van akinek jofej az apukaja...

Remelem a mi generacionk jobb szulok lesznek, tanulvan a szuleink hibaibol.


22/N

2013. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4: hát én is ezt szeretném, tanulni belőle. a konkrét sztori most mindegy, úgy érzem, hogy az egész kapcsolat csak tőlem FÜGGene, a párom meg mintha annyit tenne, hogy ő szeret engem, az van, amit én akarok, legfeljebb majd évekig szenved, és "túlél". Én meg ilyen kapcsolatot nem akarok. Ha ezt elmondom neki, akkor meg el van kenve a dolog, meg hogy akkor döntsem már el, hogy mit akarok, vagy mit nem. A kérdésem lényege az, hogy mit befolyásolhat egy nőnél, ha nem volt apafigura? Túlanalizálom, biztos, de én a barátnőmnek nem a pótapukája akarok lenni, hogy lázadozzon ellenem, meg függjön tőlem, aztán majd teátrálisan otthagyjon egy idő múlva, amikor elege lett a "terrorból". Egyébként a zsarnokoskodás, meg hogy huszonvalahány évig nem volt apja, most én ne akarjak az lenni, az már elhangzott. Pedig én nem zsarnokoskodok, csak elmondom a problémákat és próbálnám megbeszélni, erre meg mindig ez a válasz. Sose valami reakció a problémára.
2013. okt. 6. 12:41
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem is zavaros igy irj légyszi pár pl-t
2013. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Valszínüleg olyan a kisugárzásod.

Meg valljuk be, rengeteg gyerek szülei elváltak. És rengeteg az alkoholista.

Nagyon sokan élnek így csonka családban. És lehet te neked pont olyan a kisugárzásod, hogy bevonzod ezeket a lányokat, akiknek erre van szükségük :)

2013. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha ezeket vonzod be az nem csak nekik egy tanulolecke hanem valamit biztos neked is tanulni kell belöle.


én mér vonzok olyan pasikat akiket irányitani kell?

irányito, uralkodo természet vagyok tény. de nem birom a papucsokat.idegesit más tehetetlensége. szoval még én sem jöttem rá hogy miért ők...

2013. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7: igen, eddig én is eljutottam, ez nyilvánvaló. De mi ez a kisugárzás? Ha feltesszük, hogy a nem ideális családban van ilyen apafigura, akkor én egy nem ideális figurát testesítek meg...
2013. okt. 6. 12:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg mindig nagyon ertelmetlen az egesz...
2013. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!