Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁnyok! Miért van az, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok! Miért van az, hogy az összes barátnőmnek rossz volt a kapcsolata az apjával?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy mi a véleményetek, mi az oka annak, hogy folyamatosan olyan lányokkal jövünk össze, akiknek vagy nem is volt kapcsolatuk az apjukkal, vagy az rossz volt. Nyugodtan legyetek őszinték, tanulni szeretnék belőle, nyilván bennem is van valami hiba. Egy-másfél év elteltével ugyanazokat a problémákat látom mindig, olyan dolgokban van rámtolva a felelősség a párom részéről, ami igazából nem az én dolgom lenne, és valamifajta céltalan sodródást, meg minden-mindegy hozzáállást is látok rajtuk. Tudom, hogy nőknél más a céltudatosság, de ez gondolom nem egyenlő azzal, hogy szerelmes vagyok beléd,ezért minden mindegy, csak legyünk együtt... Mert itt én már nem látom a döntést benne, ha csak ez az egyetlen lehetőség... Csak komoly választ, köszi.
2013. okt. 6. 12:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De eddig nekem csak siman az hogy tulreagalod meg ra akarod kenni az apanelkulisegre azt hogy nem mukodott a kapcsolat...


Amiket irtal nem egy apa-lanya kapcsolatban hanem egy parkapcsolatban is jelen vannak... szoval ne huzd ra a nincs apja es ezert mentetek szet dolgot az egeszre...

2013. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem mentünk szét, és működik a kapcsolat, csak ha magam vagyok, és agyalok, akkor erre nem tudok választ adni amit fent leírtam. És pont azért szeretném megérteni, hogy miről van szó, hogy megoldhassam. Ennyit a felelősségtologatásról, de nyilván mindenki magából indul ki.


Köszönöm a válaszokat, bár talán 1 olyan ember volt, aki fel is tudta fogni, hogy miről van szó. Egy dolog, hogy érted, hogy mit kérdezek, másik dolog, meg ha van annyi tapasztalatod, meg rálátásod, hogy választ is tudsz rá adni. Az utóbbi sokaknak szemmel láthatóan nincs meg.

2013. okt. 6. 13:15
 13/16 A kérdező kommentje:
A megértés hiányát pedig onnan látni, hogy kéritek a példákat. Ezek szerint elvontan nem is tudjátok értelmezni a helyzetet, csak az adott szituációkat. Pedig pont az érdekelne, hogy az összes szituációt tartalmazó kontextust mennyiben befolyásolja a családi indíttatás.
2013. okt. 6. 13:21
 14/16 anonim ***** válasza:

lehet hogy tul primitivek vagyunk hozzád, nem azzal van a baj hogy nem tudjuk elképzelni és átélni a szitut egyszerüen nem értjük miröl beszélsz.

összevissza se eleje se vége.

nyilván nem vagyok hülye értem a mondatokat külön külön, de annyira semmilyen hogy összességében nem látok semmit.

rosz a fogalmazásod vagy tényleg tul magas szintü... és most minden bántás nélkül. ha a legtöbben egy szot se értünk belöle akkor az csak jelent valamit.

2013. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Rendben, kedves utolsó, mit nem értesz?
2013. okt. 7. 07:33
 16/16 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nőknél más a céltudatosság, de ez gondolom nem egyenlő azzal, hogy szerelmes vagyok beléd,ezért minden mindegy, csak legyünk együtt... Mert itt én már nem látom a döntést benne, ha csak ez az egyetlen lehetőség..."


ez pl számomra totál összevissza.mi köze a szerelemnek a céltudatossághoz?

pl: minden mindegy, szerelmes vagyok csak legyünk együtt.----ez kétértelmü.

értelmezhetem ugy is hogy nemtörödöm vagyok de szeretlek és legyünk együtt, ennyi nekem elég és többet nem teszek a kapcsolatba.

de értelmezhetem ugyis hogy minden mindegy,az hogy hol lakunk milyen állapotban,de annyira szeretlek hogy bárhol bármikor bárhogy de csak veled akarok lenni.

érted a különbséget?a fogalmazásod alapján mindkettö igaz lehet. a második egy öszinte szerelem lenne az elsö az tuti nem szerelem.

aki szerelmes az beleteszi magát és nem csak vegetál mint egy "frigid fadarab" pl szex közben.


milyen döntés?és mi az egyetlen lehetöség? a döntés?ha igen miben? nem értem... de lehet tényleg én vagyok gyökér,de még sose olvastam ilyen "levelet"


a rádtolt felelösséget sem értem mert ehez tényleg kéne a példa,de azt nem akarsz irni.pedig itt senki se ismer...jo ki tudja nyilván de csak van egy tök semleges példád, akár olyan amit kitalálsz csak hogy valami képünk legyen arrol mit is szeretnél?

érted?

2013. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!