Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a megalázób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a megalázóbb? Érzelmi megcsalás vagy testi megcsalás?

Figyelt kérdés
Konkrétan mit tudnátok 'jobban' elviselni..vagy esetleg megbocsátani? Ha a párátok lefekszik vki mással (de pusztán a testiség miatt) vagy azért csal meg, vagy elkezd belehabarodni egy másik emberbe és gyakorlatilag már belé szerelmes, de téged mégsem hagy ott.
2013. okt. 6. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
érzelmi
2013. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó..

Deee inkább a testi... Ha már másba szerelmes mondja meg és lépjünk tovább.. Boldog lehet azzal akibe szerelmes lett engem meg felejtsen el..

2013. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha megrak valaki mást, alapjából véve nem szeretett annyira. Ha beleszeret valaki másba, amíg együtt vagyunk, veszett fejsze nyele - már rég nem stimmelhet köztünk minden.


A testire voksolok.

2013. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az érzelmi. A testiség csak egy egyszerű igénykielégítés, szóval az még ANNYIRA nem megalázó.

Megbocsátani egyiket se tudnám.

2013. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mindkettő eléggé megalázó.A testi például akkor ha fantasztikusak az együttlétek,mégis félrelép.

Az érzelmi az egyik legfájóbb.

Ha tényleg választani kellene,akkor az érzelmi szerintem.

2013. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindkettõ fájdalmas és lealázó!Túltenni egyiken sem könnyû magunkat,az önértékelésünket pedig porba tiporják.....onnan felkecmeregni pedig iszonyú nehéz!Emiatt jobb ha nem köntörfalazunk hanem kimondani ha valami bem ok,és szépen elválni.
2013. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyet értünk h mindkettő nyilván nagyon rossz. Én azt hiszem mindkét esetben véget vetnék a kapcsolatnak...csak talán ha testileg csal meg kevésbé fájna. (persze az is fájna..ha nem elég neki a testem vagy másra vágyott) de ha az egész lényed nem elég az kegyetlenebb..
2013. okt. 6. 15:13
 8/18 anonim ***** válasza:

A testit ismerem sajnos.Az i nagyon tud fájni,lemegy az önbizalmad,önértékelésed.Kevésnek,semminek érzed magad,nem elég jónak.Bár attól is függ miért történt meg.Jó magyarázat erre nyilván nincsen,de enyhítő válasz talán létezik.

Ha a kettőt "kapod" meg egy valamitől,akit nagyon szeretsz,az elmondhatatlanul rossz érzés.Teljesen padlót fogsz.Nem érdekel semmi és senki,egyfolytában az jár a fejedben,hogy miért,mit hibáztál,miért nem voltál elég,elég jó.

2013. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat: *Is.

*Egy valakitől.

2013. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ez a kérdés kb olyan hogy melyik rosszabb "kakit enni vagy pisit inni, a jobb vagy a bal kezedet eltörni"...mégha dönt az ember kisebb rossz terén akkor is már gond van.

voltaképpen egy kapcsolatnak így is úgyis annyi fölösleges bebeszélni hogy "de ez a megcsalás még mindig jobb mintha bla bla..."


egy jópár éve elhunyt énekes védelmében mondták( nyilván ugyanezen logika alapján) hogy csupán csak a szex miatt csalta meg a nejét.....én pedig azt hittem hogy bizonyára azért mert reggeli ébredés után az a másik nő jobb reggelit csinál...

2013. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!