Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a barátom (több mint 4 hónapja vagyunk együtt) mostanában egyre kevesebb szívet ír, meg kevesebbszer mondja, hogy szeretlek. Ez még nem is gond, csakhogy az utóbbi két hétben (hetente 1-2szer találkozunk, de eddig működőképes távkapcsolatunk volt)először azért mondta le, mert a munkája leterhelte, és otthon akart pihenni, most meg lebetegedett. Csak túlparázom a dolgot?

2013. okt. 4. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak túlparázom a dolgot?

Igen.

2013. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mint írtad, dolgozik. Elfoglalt. Ennyi az egész. Kevesebb szívet ír? :D Nem ettől függ, hogy szeret-e.
2013. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb szívet ír? Lehet, hogy felnőtt, nem?
2013. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

ebből nem igen lehet következtetni semmire, lehet tényleg leterhelt. Bár én amondó vagyok,hogy ha valamit akarsz azt megteszed, ha nem találsz kifogást...


Hány évesek vagytok?

2013. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fiatalok :D én 17 (még suliba jàrok) ő 19, nyáron kezdett dolgozni (fizikailag tényleg le van terhelve, meg lelkileg is, csak azt furcsállom, hogy nem felüdülés neki a barátnőjével találkozni :D )
2013. okt. 4. 23:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen fiatal kapcsolatban én törekednék rá, hogy minél több időt töltsek a barátnőmmel, de ez én vagyok :D
2013. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy lefárasztod. Gondold át, ezt csak te tudod megállapítani (vagy ő, de már az is lefárasztó lenne, ha rákérdezel). Ha le van terhelve agyilag, akkor ki kell kapcsolnia, és azt nem lehet beszélgetéssel (a fiúk így működnek, a lányok viszont úgy, hogy ki kell beszélniük a feszültséget, ez egy fontos különbség). Akkor csak arra van szüksége, hogy nyugalom legyen, ne legyen teher rajta, hogy nincs nyüzsi stb. Megpróbálhatod legközelebb azt, hogy nem fogsz nyüzsögni, csak ott leszel, olvasol, együtt pihentek (csodás egyszerűen csak együtt pihenni is, kiskifli-nagykifli :) ).


Próbáld ki, hátha így nem fogja lemondani. ;)

2013. okt. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem: ha tényleg lefárasztották, és pihenne, akkor az egy nagy teher, hogyha veled kell foglalkoznia, de nem tud. Ilyesmi okozhatja azt, hogy inkább egyedül pihen.


(Mondjuk én is ellenkezőleg működök, de mondjuk nekünk távkapcsolattal kezdődött, ami máshogy alakítja az érzelmi háttereket..)

2013. okt. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 mondom neki mindig, hogy nekem az is jó, ha csak fekszünk, vagy èn olvasgatok, csak legyünk már egymás közelében :D de hát az ő dolga... Próbálok nem izélni emiatt.
2013. okt. 5. 07:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, a #8ban lehet valami :) csak olyan jó lenne, ha az, hogy találkozunk meg nyugtatná :D de hát, máshogy működünk.
2013. okt. 5. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!