Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomal nem igazan megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomal nem igazan megy az egyutlet, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, akivel mar harom honapja egyutt vagyunk, de meg nem fekudtunk le, neha mar egy kicsit idegesito. Egyszer volt hogy megkerdezte tolem, hogy szedek e fogamzas gatlot, en mondtam hogy nem, ezzel anyiba is maradt, nem tudom mit tehetnek, mert amikor el kezd csokolgatni,en mindig nagyon kivanom, mit tehetnek?
2013. okt. 6. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, itt vagyok én.
2013. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eöhm...ti komolyan ilyen hülyék vagytok, vagy itt valami más baj van. Hallottál már pl az óvszer létezéséről? Képzeld akár még te is vehetsz..
2013. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen persze hogy hallotam az ovszerol, 25 eves vagyok, s mar volt egy jo par kapcsolatom,s ezert fura nekem ez ahogy o viselkedik, mar arra is gondoltam hogy nem kivan, de akkor miert van meg velem, nem ertem az egeszet
2013. okt. 6. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy te már kívánod a dolgokat,eléggé fura hogy egy férfi 3 hónap után nem akar lefeküdni veled.. mindenképpen üljetek le megbeszélni . Ne legyél papucs állj a sarkadra , én tuti nem bírnám addig :D Teperd le hátha a váratlan helyzet miatt neked esik :) 19 L
2013. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen le ulnek vele megbeszelni, csak az a gond hogy en kicsit tudok nemetul, s o tiszta nemet, s felek nehogy valami hulyeseget mondjak neki s fere ertse
2013. okt. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!