Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A párotok mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A párotok mennyi alkoholt fogyaszt? Mi az ami belefér, és mi az a mennyiség miatt már szólnátok?

Figyelt kérdés
Mindenféle sztorit, tapasztalatot várok, ezzel kapcsolatban!
2013. okt. 6. 20:33
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és milyen időközönként iszik, ha iszik?
2013. okt. 6. 20:35
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én pasim hetente kb 3-4 szer elmegy a barátaival inni, ekkor be szokott rúgni elég rendesen.

Engem nem zavar, néha én is megyek velük.

Fiatal, egyetemista, mikor igyon, ha nem ilyenkor? Akkor szólnék neki, ha agresszív lenne velem vagy másokkal részegen, de sosem fordult elő még ilyen.

2013. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hála az égnek semennyit. Esetleg néha egy cider-t.


Volt pasim rendszeresen járt inni a haverokkal, meg akárhova elmentünk a haverjával mindig ivott és már rosszul voltam tőle. Folyton keresztbe állt a szeme.... Ez volt az egyik oka, hogy szakítottunk.

2013. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szinte semennyit. De ha inna sem szólnék, maximum akkor, ha rendszeresen hótrészeg lenne.
2013. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én volt barátnőm hetente kb egyszer szokott ittasan hazajönni buliból. Engem kicsit zavart, de nem volt mit tenni. Egyszer volt, hogy egy ilyen buli után szó szerint megerőszakolt. :D


Én is, egyébként ilyen alkalmanként egy cider kategóriájú vagyok.

2013. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki nekem tetszik,ő nem iszik sűrűn,de ha előfordul,akkor nagyon sokat.Nem tud mértéket tartani.Észrevettem,hogy a hangulata is már olyankor,mikor nem italozik.Ez már nem annyira vonz benne.
2013. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az én párom naponta két naponta iszik sört, de csak egy dobozzal két hetente a baráti társaságba iszik jagert egy két poharral de részeg csak félévente egyszer.
2013. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Esténként szoktunk inni egy sört, illetve már túl vagyunk a szezon első forralt borán. Ez heti 2-3 nap szokott lenni, de nem rúgunk be tőle.

Kb. havonta fordul elő, hogy tényleg sokat iszik. Olyankor nem szeretem, bár szexuálisan igen aktívvá teszi (volt hogy úgy jöttünk haza, hogy szomorúan mondta, hogy pedig mennyire szeretett volna ma este jól elkapni, de már totál használhatatlan... aztán arra jutott, hogy tegyünk egy próbát, és az egyik legjobb szeretkezésünk kerekedett belőle :)).

Ezek miatt nem szólok, mert fesztiválon, buliban történik, havi egy buli meg azért belefér. Akkor szólnék, ha itthon magányában inná le magát.

2013. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En tizeneves koromba hetente 2 x minimum bevoltam pialva de mivel 20as eveimbe vagyok igy mar nem megiszom azt az 1-2 pohar sort, bort esetleg valami tömenyet es eleg nem kivanom a piat eleg volt belolle :D a baratnom szint ugy akkor iszik kicsit ha en is ! meg van a hatar! 24F
2013. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi 4,5 hónapja vagyunk együtt a párommal. Eddig kétszer láttam ittasan, az elsőnél szinte észre sem vettem, hogy ivott..csak abból, hogy meglepően beszédes volt , ami amúgy nem jellemző rá :) Tehát tetszett mondhatni.

A másodiknál kicsit túllőtt a célon, bizonyos szempontból agresszív volt (szavakban) , ami nem tetszett.

Nagyon ritkán iszik, szóval nincs gond, csak tudja hol a határ.


27L

2013. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!