Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ennek jó vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek jó vége?

Figyelt kérdés

A barátomról nem rég kiderült, hogy hazudott nekem. Szembesítettem is vele, bocsánatot sem kért, de szeretem és úgy éreztem, hogy egy n+1. esélyt még kap. Meg is kapta, pár napig rendben volt minden. Nem egy helyen lakunk, ő itt kolis, ahol én élek. Tegnap nem jött vissza a városba, mert beteg. Közben én kiderítettem, hogy nem is az. De tegnap is egész nap írt, hogy hiányzom neki, bárcsak együtt lehetnénk, meg mennyire sajnálja, hogy nem tudott bejönni...


Mondtam is neki, hogy gyanús ez nekem, de ő csak állítja, hogy rosszul van és hiányzom neki. Pedig olvastam beszélgetését haverjával és megbeszélték, hogy nekem azt mondják, hogy beteg..



2013. okt. 1. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek már vége.Nem,hogy jó vége legyen.
2013. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem értem az egészet, miben hazudott??
2013. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hazudott arról, hogy hol van. én jártam utána. azóta sem tudom, hogy amúgy hol volt akkor, állítólag aludt. most meg állítólag beteg..
2013. okt. 1. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi van, ha valami meglepetést szervez neked? Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Másrészt meg gusztustalan dolognak tartom, hogy kutakodni kezdtél utána. Amiről nem tudsz, az nem fáj, magadnak kerested a bajt. Ha pedig ennyire nem bízol benne, hogy elolvasod a beszélgetéseit, akkor már rég rossz a helyzet.
2013. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítólag meg én vagyok Chuck Norris... tudtad te ezt ? :D Nem is értem mit esznek a lányok ezeken, téged se , meg azt se akivel n+1 szer megcsalt....
2013. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igaza van a 4. hozzászolónak. ki tudja meglepetést szervez neked, nem kell egyből rosszra gondolni! :)
2013. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!