Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vágyom rá, hogy elj1ezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom rá, hogy elj1ezzenek. Hogyan tudnám ezt elnyomni magamban?

Figyelt kérdés
Megőrülök már ettől az érzéstől és naon rossz...mit tehetek ellene?
2009. nov. 9. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
a barátod jegyezzen el?van egyáltalán?vagy csak úgy jött ez az érzés?
2009. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A barátom...de rákényszeríteni nem fogom...ő meg fital még szal biztos nem fog... :(

Ezért szeretném vhogy elnyomni magamban ezt a vágyat... :(

2009. nov. 9. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Fájt volna kiírni hogy "eljegyezzenek"?

Amúgy meg: próbáld meg őt is megérteni! Ha kell, beszélj egy pszichológussal!

2009. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én tökre megértem...ezért szeretnék az én vágyaimon változtatni...
2009. nov. 9. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
"Elnyomni ezt a vágyat." Azért ez nem olyan mint amikor éhes vagy? Én is vágyok egy Audi A6-ra, szóval szólj ha van egy jó módszered és nyomjuk el együtt!
2009. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát de így csak szenvedek...nem azt akarom hogy feleségül v1egyenek...ha 60évesen is csak jegyben járunk az is elég...csak...nemtom érted-e mire gondolok...
2009. nov. 9. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!