Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondja meg a pasi az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondja meg a pasi az új barátnőjének hogy súlyos beteg volt?

Figyelt kérdés

Most ismerkedek egy lánnyal. Lassan indult a dolog, futás közben ismerkedtünk meg. Már megvolt az első randi is 4 hét ismerkedés után. Szex még nem volt, de a második randi dátuma meg van beszélve.


Súlyos betegségem volt 3 évvel ezelőtt, az egyik tüdőmet el kellett távolítani. Most gyógyszert szedek, orvosi előírásra kötelezően sportolok. Nagyon kell vigyáznom magamra, rendszeres kontrollra járok. A műtéti óriási heg is látszik a mellkasomon (amit eddig ugye nem látott a lány)


A kérdésem az lenne, hogy ti lányok mikor "várnátok el" mikor lenne megfelelő előállnom ezzel a dologgal? Jelentsem be a második randin még mielőtt "történik valami" és úgy derül ki? Vagy ne foglalkozzam vele és majd meglátja? Komolyan nem tudom. Emiatt a dolog miatt azóta nem is mertem ismerkedni senkivel. Elég gátlásos lettem.


Volt egy kedves, egyszerű, könyvelő lány akivel a műtét után pár hónappal kezdtem randizni és amikor előhoztam a dolgot, hogy mit gondolna róla ha valakinek ilyen baja lenne, előadta hogy annyi pasi van és inkább keresne egy "normálisat". El is küldtem a francba.


24/F



2013. okt. 7. 10:30
 1/4 Lina93 ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy az előző lányt elhajtottad.

Akivel pedig most ismerkedsz, bátran elmondhatod neki, hiszen ismerkedtek, beszélgettek, gondolom ő is mesél magáról, te is mesélsz magadról...

2013. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a múltkor csak beletrafáltál abba az ostoba, hülye, bunkó, parasztba.

Aki ilyenért dob vagy ilyenért bele se menne egy kapcsolatba az egy hülye p..csa.

2013. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
esetleg második randi hozd szóba a futást (miért kezdett el, merrre szokott stb) és akkor hozd elő hogy te orvosi előírás miatt csinálod
2013. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem általában kár célozgatni, az ugyanúgy nem őszinte hozzáállás.


Ha komolyra fordul a dolog, szerintem akkor rendesen mondd el neki, hogy mi a helyzet, egy randin. Nem feltétlenül a másodikon, de ne is kész helyzet elé állítsd, hogy majd úgyis meglátja a műtét nyomát.


Lesz lány az életedben, akinél nem ez számít, hanem pl a kitartásod, amivel nekiálltál életmódot váltani a betegséged után.

2013. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!