Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor vittétek először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor vittétek először haza a barátotokat/barátnőtöket bemutatni? Mennyi ideje voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy éreztem h ez egy stabil, megalapozott kapcsolat, amit hosszútávúnak szánunk mindketten. Ez nem időtől függ, hanem érzésektől.
2013. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hmm, nem emlékszek már, de sztem 2-3hét után:D
2013. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár hét egy hónap mikor úgy láttam egy hétnél tartósabb lesz
2013. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor éreztem,hogy több lesz mint futó kaland
2013. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AeonFLUX ***** válasza:
2 barátomat mutattam be otthon. Az egyiket 1 hét után, a másikat 3 hónap után.
2013. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor vittem haza, ha már itt volt az ideje, tudni fogod.
2013. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mostani páromat kb 2 hét után, mert tudtam/tudtuk már az elején, hogy komoly kapcsolatot szeretnénk egymással.


27/N

2013. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Anyukámnak 2 hét után mutattam be a feleségemet. Azóta is azt hallgatom, hogy miért nem szóltam neki előre...nem elvittem hozzánk, hanem úgy alakult, hogy anyu ki akart kísérni a vonathoz amin a feleségem jött, és így találkoztak. A szűkebb családtagoknak 2 hónapon belül.


Ő engem akkor mutatott be a családjának, amikor 5 hónaposak lettünk.


24/F

2013. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb 1-2 hónap után mutattam be mindegyik barátomat, de volt olyan (távkapcsolat) ahol az első randinkon találkoztam a családdal.
2013. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!