Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kihívás a barátomnak?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 3 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk. Beleolvastam az üzeneteibe, és azt írta az egyik ismerősének, hogy semmi kihívás nincs bennem számára...ezt még akkor írta, mikor nem éltünk együtt, de azóta is panaszkodott még más dolgokról.

Nem tudom mit jelent ez számára, hogy nem vagyok kihívás.. :( Anno egy 5 éves kapcsolatból léptem ki miatta,de közben mással akartam már járni. Elcsavarta a fejem, kihívás voltam neki, ezt így értem, és elhiszem. De most??? Mikor már járunk, mit csináljak?? Nem tudom mi kellene neki. :( Azt is írta, hogy szellemileg sem vagyok neki kihívás...

Ha kéretem magam, nem adok meg neki mindent egyből, akkor az kihívás? Dehát akkor meg az lesz, hogy egy barátnő "feladatát" sem végzem el... vagy ha nem szolgálom ki mindennel akkor is én leszek a rossz..

Az eset óta(hogy elolvastam) nem beszéltünk személyesen, csak e-mailben (hétvégente és hétfőn nem vagyok vele, hanem a családommal vagyok), kérdeztem hogy legyen neki kihívás, erre csak azt írta, hogy ő az-e nekem. elterelte a témát.



2013. okt. 7. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Félreérted ezt a szót. Ez nem a cselekedeteidre vonatkozik, hanem a képességeidre. Azokon nem tudsz változtatni.
2013. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnállak téged,hogy csak erre a pasira futotta :D
2013. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De hogy értve a képességeimre?
2013. okt. 7. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Magyarul unalmas vagy és buta, de valószínűleg legalább a szex jó veled.
2013. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Pont a szex volt a másik amire panaszkodott XD Azt kifogásolta, hogy nem adok ki hangot, így ő nem érzi magát bikának...

Ő okosabb mint én ez tény, de buta nem vagyok igazából.

2013. okt. 7. 18:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogyan ne legyek unalmas? Ha butának tart, akkor azon tényleg nem nagyon tudok változtatni, de talán az unalmasságon igen.
2013. okt. 7. 18:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne h kihívás legyél? Már 3 éve együtt vagytok! kihívás maximum az elején még ismerkedési fázisban van.
2013. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát eddig én is így gondoltam. Sőt, gondoltam neten keresgélek, másnak volt-e ilyen problémája, de nem találtam...
2013. okt. 7. 19:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy x év után a kapcsolat lenyugszik, a rózsaszín ködfelhő szertefoszlik, de attól még a szerelemnek és a másik szeretésének meg kell maradnia. Úgy érzed, hogy már nem szeret a barátod vagy csak szimplán unatkozik? Próbáljatok minél több közös programot szervezni, amit szerettek csinálni. Mi a párommal pl együtt járunk kondizni, jó elfoglaltság és egészséges is. Ezen kívül próbálj meg egy kicsit titokzatosabb maradni, picit többet járj el a barátnőkkel egy ideig, és nem kell minden mozdulatról beszámolnod. A férfiakat mindig felcsigázzák az ilyenek :) Esetleg az életmódon is változtathatsz, ha eddig monoton volt minden, akkor meglepetésszerűen támadd le a párod hogy szeretnél kicsit hancúrozni vele vagy ilyesmi.
2013. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :), ezek egy része meg van, közös programot alig tudok összehozni vele, mert neki semmi sem tetszik és az unott fejével mindent elront... annyira sok időt nem vagyunk együtt, neki munka, nekem egyetem, ő 4-kor végez, én 6-kor 8-kor, és mindig belebújik a gépembe amikor barátnőkkel írok, mindent tudni akar. Ha nem mondom el akkor duzzog.
2013. okt. 7. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!