Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kihívás a barátomnak?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 3 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk. Beleolvastam az üzeneteibe, és azt írta az egyik ismerősének, hogy semmi kihívás nincs bennem számára...ezt még akkor írta, mikor nem éltünk együtt, de azóta is panaszkodott még más dolgokról.

Nem tudom mit jelent ez számára, hogy nem vagyok kihívás.. :( Anno egy 5 éves kapcsolatból léptem ki miatta,de közben mással akartam már járni. Elcsavarta a fejem, kihívás voltam neki, ezt így értem, és elhiszem. De most??? Mikor már járunk, mit csináljak?? Nem tudom mi kellene neki. :( Azt is írta, hogy szellemileg sem vagyok neki kihívás...

Ha kéretem magam, nem adok meg neki mindent egyből, akkor az kihívás? Dehát akkor meg az lesz, hogy egy barátnő "feladatát" sem végzem el... vagy ha nem szolgálom ki mindennel akkor is én leszek a rossz..

Az eset óta(hogy elolvastam) nem beszéltünk személyesen, csak e-mailben (hétvégente és hétfőn nem vagyok vele, hanem a családommal vagyok), kérdeztem hogy legyen neki kihívás, erre csak azt írta, hogy ő az-e nekem. elterelte a témát.



2013. okt. 7. 17:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp megfontolom a lehetőségeket a változásra.
2013. okt. 7. 19:44
 12/14 A kérdező kommentje:

Na, aki olvassa még, képzeljétek, megbeszéltük a dolgot, és azt mondta, hogy biztonságban érzi magát mellettem, nem fél tőle, hogy elhagyom, ez jó, de közben kellene neki az izaglom, hogy harcolni kelljem értem más pasival... -.-

Szerintetek is üti egymást a két dolog? Elmondtam neki, hogy egy régi udvarlómmal találkoztam tavasszal akivel kölcsönösen szerelmesek voltunk egymásba, persze hogy nem tetszett neki... ha elmondom, hogy egy időben fűzött, hogy töltsünk együtt egy napot, meg aludjak vele, akkor kitér a hitéből...

2013. okt. 8. 09:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos hogy a titokzatosból ne menj át a gyanusba. Mondjuk nekem a párod hozzáállása is fura, ha annyira harcolni akar menjen el boxolni, mert te nem egy eszköz vagy a szórakoztatására... Én rákérdeznék azért valahogy úgy hogy "Figyelj, ha úgy érzed csak pazarlod rám az időd és szivesebben lennél valahol máshol rendben van. Mindenkire vár valaki. Döntsd el hogy jó-e a komoly, biztos kapcsolat neked aztán tudasd velem is a végeredményt." Ezt persze halál nyugodtan kérdezd tőle.


Az unott fejjel ne törődj, az én párommal is van hogy úgy kezdünk bele dolgokba, aztán rájön hogy hé ez nem is rossz. Próbáljatok valahogy közös nevezőre jutni.


Esetleg kezdj el olvasni ilyen párkapcsolati tanácsadós könyvet, sokat segíthetnek. Nagyon fontos: nem azt kell éreztetned a pároddal hogy megcsalod ha nem figyel, hanem azt hogy te független vagy, van saját életed és olyan része az életednek amihez ő soha nem fog tudni hozzáférkőzni és ha dobna is, akkor te emelt fővel tovább lépnél mert tudsz élni nélküle is. Anno én is ott rontottam el hogy túlságosan csüngtem a páromon, mindenről beszámoltam neki, ezen változtatni kell, nem kell elhidegülni, de egy kicsit mutasd meg a független női oldalad.

2013. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló, nagyon szépen köszönöm a tanácsaid!! :):)
2013. okt. 9. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!