Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még ez a kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez a kapcsolat? Voltatok már ilyen helyzetben? :, (

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt a barátommal. Soha senkivel nem éreztem még azt hogy ennyire hozzám tartozik,tökéletes kapcsolatunk volt. Azonban fél éve körülbelül hogy elkezdetek romlani a dolgok. Nagyon bunkó vele, úgy beszél mintha a kutyája lennék, egy kedves szava nincs hozzám. Semmit sem tesz meg értem, nem érdekli hogy én mit szeretnék, csak azt nézi h neki mi a legjobb,legkényelmesebb. Nem mennék bele a részletekbe de az a lényeg hogy nagyon nagyon kifordult magából.Viszont vannak még napok mikor minden olyan mint régen. Tegnap történt egy fordulópont. Elmondták nekem, hogy múlt héten mikor elment a barátaival meccset nézni elég durván rá nyomult egy csajra, ölelgette, azt akarta h smároljanak, nem hagyta őt békén addig mig meg nem adta a számát a lány, tehát ha a csaj benne van akkor megcsal engem. Tegnap bemsáoltam ezt a beszélgetést neki, és a válasza ennyi volt "?"írtam neki hogy ne csináljon úgy,mindha nem tudná miről van szó. erre vissza se írt. azt vártam h felhív de ez tegnap 15órakor volt és azóta nem keresett. ebben a helyzetben pedig szerintem nem nekem kéne. Tudom hogy az a véleményetek hogy hagyjam ott szakítsak vele, de borzasztóan szeretem és meg szeretném menteni a kapcsolatot. Nem bírok élni nélküle. A kérdésem az lenne hogy szerintetek miért nem keres?? ennyire nem érdekli hogy mi lesz velünk???
2013. okt. 7. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg nagy ívben tojik az egészre. Meg akarsz menteni egy olyan kapcsolatot ahol a pasi más csajokat ölelget, mással akar csókolózni és esetleg lefeküdni? Ha annyira érdekelnéd akkor megpróbálná megmagyarázni, kimenteni magát, de még erre sem hajlandó annyira nem érdekli. Szerintem ő most úgy van vele,hogy na végre, van egy ok amiért végre otthagyhatom/otthagy, hagyom is a fenébe, nem keresem és majd lesz valami. Ha szeretne, teperne, sajnálkozna, könyörögne hogy ne haragudj rá, de....Ne harcolj, gondold végig mi lenne a jobb. Együtt lenni, és várni hogy mikor csal meg (mert megfog), vagy különválni és élni tovább? Szerintem az utolsó a legjobb megoldás.
2013. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Galeve válasza:
nagyon szereted,megértem toom milyen annyi a lényeg h írdd meg neki h téged még ez se érdkel mert nagyon szereted és nem akarod elveszíteni toom h nem vagy ilyen csak ki fordulsz magadból mindig ennyire nem szeretsz?vagy ilyesmit nem nagyon toom :DD
2013. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 1. válaszoló!igazad van mindenben, és az eszemmel énis tudom hogy így van, viszont a szívem pedig nem hagy nyugodni...egyszerűen még csak egy nap telt el de már annyira hiányzik hogy nem bírom ki...3évig szinte éjjel nappal együtt voltunk és nem tudok bele gondolni sem hogy mostantól nem lesz ő nekem..
2013. okt. 7. 18:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem megcsalt a párom...szintén 3 évig voltunk együtt. Annál nagyobb fájdalom nincs, mint amikor megcsal a párod. Nem tudom hogy győzzelek meg arról hogy dobd ki a **csába. Úgy beszél veled mint a kutyával, más csajok után kajtat...szerinted meg fog állni ennyinél? Ugyan már! Csak azért van veled mert Te egy biztos pont vagy az életében, és mivel tudja hogy szereted, így bármit képes vagy érte megtenni. Néha jobb az észre hallgatni. De úgy döntesz ahogy akarsz, én csak próbállak észhez téríteni, tudom miről beszélek...
2013. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első és negyedik hozzászólást is én írtam, csak mindig elfelejtem odaírni a végére. :D
2013. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nos mint férfi, én átlátom a helyzetet. Nem azért mert voltam már ilyen nővel, csak látom hogy haveri körben ez most trendi.


Két opció közül választhatsz:


1) Leülsz vele, komolyan a szemébe nézel, és megmondod neki ezeket a dolgokat amiket most leírtál. Nem is kell változtatni rajta. Szereted, évekig szeretted, és nem akarod elveszíteni, de nagyon rosszul esik amit csinál, és úgy érzed ez nincs helyén. Mint PÁR oldjátok meg, ha ő is akar téged, és ha más nőkre néz nem baj, de akkor ne legyen veled, és mondja ki azt hogy "nincs már meg az a nagy szerelem benne" és csak "kötődik" megszokásból. (bocsi a kifejezésért, de sajnos ez a lényege) :(


2) Leülsz vele, és kidobod. Ez nehezebb lesz, de elmondom neked én is ezt tartom jobbnak a leírtak alapján. Az ilyen férfiak ha 1x félre kacsintanak, többször is megteszik. Nyugtathatod magadat hogy "jajj nem, mert szeret", de az az igazság, hogy ezek szerint annyira már nem szeret. Hisz megfordult a fejében. A tettlegességig ugyan nem jutott el, de nem sokra járt tőle.


A döntés a tiéd!

24/F

2013. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, és mindenki ezt mondja. Egyre jobban fajul el a helyzet, először még csak egyre kevesebbet akart találkozni, aztán már kezdte a külön eljárkálást, aztán kezdett el ilyen bunkó undorító módón beszélni velem, márpedig én akit szeretek azzal nem beszélek így. és most jön ezt,hogy szinte megcsal.Az bánt a legjobban hogy szeritnem nem ezt érdemlem 3 év után hogy így váljunk el, hogy vissza se ír nekem. Én sose néztem rá más fiúra, eszembe sem jutott soha megcsalni őt, állandóan azon voltam hogy a kedvében járjak, bármint kért elsőre ugrottam, de ő a legalapvetőbb dolgokat nem teszi meg értem. És nem ismerek magamra, mert én nem ilyen lány voltam, büszkeség volt bennem és tartás, és mindig elértem hogy harcoljanak értem (2 barátom volt eddig vele együtt) de ő is több hónap volt mire meghódított. És most itt vagyok gyengén és kiszolgáltatottan, függők tőle és egyszerűen nem tudok tovább lépni
2013. okt. 7. 18:42
 8/14 anonim ***** válasza:

És nem ismerek magamra, mert én nem ilyen lány voltam, büszkeség volt bennem és tartás, és mindig elértem hogy harcoljanak értem (2 barátom volt eddig vele együtt) de ő is több hónap volt mire meghódított.

"Büszkeség volt bennem és tartás, és mindig elértem hogy harcoljanak értem"... és TE mit tettél cserébe?

2013. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogy en mit tettem erte cserebe? 3 even keresztul iszinten szerettem es mindennel es mindenkinel fontosabb volt nekem. Nem csaltam meg nem csinaltam semmi olyat amivel megbantottam volna,sose hazudhazudtam n
2013. okt. 8. 08:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Látod, pont ez a baj, hogy ugráltál neki, így most már azt csinál amit akar, mert úgy is megbocsátasz neki. Tudja nagyon jól hogy mik a gyengéid és erősségeid és ezekre fogja kihasználni. Azért nem keres, mert ő most jól elvan, tudja hogy úgy sem bírod sokáig és előbb utóbb visszatáncolsz hozzá és akkor lesz egy biztos pont az életében, Te, de mellette még lehet csajozni meg mászkálni, mert a buta lány (TE!!), minden megbocsát, elnéz. Állj a sarkadra, nem lehet függni senkitől! Egy kapcsolatban természetes hogy adsz, de kapsz is vissza. Jól működő párkapcsolatban nincs te meg én, csak mi. Nálatok úgy látom ez már nincs meg. Keresett azóta? (első voltam)
2013. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!