Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még ez a kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez a kapcsolat? Voltatok már ilyen helyzetben? :, (

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt a barátommal. Soha senkivel nem éreztem még azt hogy ennyire hozzám tartozik,tökéletes kapcsolatunk volt. Azonban fél éve körülbelül hogy elkezdetek romlani a dolgok. Nagyon bunkó vele, úgy beszél mintha a kutyája lennék, egy kedves szava nincs hozzám. Semmit sem tesz meg értem, nem érdekli hogy én mit szeretnék, csak azt nézi h neki mi a legjobb,legkényelmesebb. Nem mennék bele a részletekbe de az a lényeg hogy nagyon nagyon kifordult magából.Viszont vannak még napok mikor minden olyan mint régen. Tegnap történt egy fordulópont. Elmondták nekem, hogy múlt héten mikor elment a barátaival meccset nézni elég durván rá nyomult egy csajra, ölelgette, azt akarta h smároljanak, nem hagyta őt békén addig mig meg nem adta a számát a lány, tehát ha a csaj benne van akkor megcsal engem. Tegnap bemsáoltam ezt a beszélgetést neki, és a válasza ennyi volt "?"írtam neki hogy ne csináljon úgy,mindha nem tudná miről van szó. erre vissza se írt. azt vártam h felhív de ez tegnap 15órakor volt és azóta nem keresett. ebben a helyzetben pedig szerintem nem nekem kéne. Tudom hogy az a véleményetek hogy hagyjam ott szakítsak vele, de borzasztóan szeretem és meg szeretném menteni a kapcsolatot. Nem bírok élni nélküle. A kérdésem az lenne hogy szerintetek miért nem keres?? ennyire nem érdekli hogy mi lesz velünk???
2013. okt. 7. 18:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem keresett meg mindig. Es ezt mar nem birom igy tivabb minden pillanatban arrol gyozkodom magam hogy ne irjak neki..de nemtudkm meddig birom meg. Egyebkent volt mar ket ilyen nagyobb ossz veszesunk es mindig azt csinalta hogy nem irt volt hogy 2volt hogy 4napig. Aztan pedig o keresett hogy beszeljuk meg,mire megkerdeztem h eddig miert nem jutott eszebe,azt valaszolta higy azt akarta h lenyugodjak es atgondoljam. Mit csinaljak?irjak neki?
2013. okt. 8. 16:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Itt nem neked kell lenyugodni most, hanem neki kell megmagyarázni azt amit csinált. Hogy miért kérte el a csaj számát, miért akart vele csókolózni stb stb...Ha írsz neki mindenképpen ezt írd, hogy beszélnetek kell, és ne hagyd magad ha találkoztok. Beszéljétek ezt meg, és majd azután dönts. Tudom milyen nehéz nem keresni, én is voltam ilyen helyzetben. De ha mindenképpen megkeresed, ne légy gyenge, magyarázza meg. (utolsó első x válaszoló) :)
2013. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Ma felhívott egy órája hogy itt lesz ahol lakom, mert itt csinálja a jogsit és jön vezetni és aztán szeretne beszélni.... megpróbálok beszélni vele komolyan, hogy ez így nem mehet tovább vagy vége, vagy változzon meg, kiváncsi vagyok mi sül ki belőle.
2013. okt. 9. 13:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Így van, állj a sarkadra! Mond meg neki hogy ez így nem mehet tovább és még amiket leírtál, de ne gyengülj el. Ha kibékültök és lesz még ilyen, azonnal dobd, hiszen akkor látszik hogy mennyit számítottál neki....Sok sikert! :)
2013. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!