Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal? Teljesen nem az akit meg ismertem.

Figyelt kérdés
már lassan 10 hónapja leszünk együtt, nagyon szeressük egymást és én úgy ismertem meg, hogy volt egy saját stílusa, rapper. Fullcap, deszkáscipő, Siska Finuccsis pulcsik stb... El volt ő a maga kis világába de most annyira a feje tetejére állt ez az egész, nagyon túlzásba viszi már, szinte hülyét akar magából! Bakancsot akar rendelni meg trottyos bő farmerokat akar hozzá felvenni. Nekem ez a stílus nem tetszik, nem akarom meg változtatni de annyira hajthatatlan! Mit csináljak?!
2013. okt. 7. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A "szeressük" az többes szám első személyű felszólítómód. Amit keresel, az a "szeretjük".
2013. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el, ennek a stílusnak úgyis része az, hogy "a nők kvák", szóval így legalább igaza lesz a kis hülye fejének :)
2013. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most félsz is? Nagyon megijedtél?
2013. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, ilyenkor derül ki, hogy a külseje vagy a személyisége miatt jöttél-e vele össze.
2013. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!