Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem éppen szép férfit hosszútá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éppen szép férfit hosszútávra?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nem éppen kellemes fizikumú férfit,viszont ezt a csúnya külsőt kompenzálják a belső értékek.

Kérdésem,hogy van itt olyan nő,aki hasonló helyzetben van/volt?

Megjegyzem,külsőre abszolút nem tetszik,nem sokat lehet rajta változtatni,de a belső az imádnivaló.

Nem voltam még ilyen helyzetben, érdemes ekkora kompromisszumot kötni?


2013. okt. 7. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál még ilyen helyzetben akkor vesd bele magad, jobb személyesen megtapasztalni ráadásul ha tetszik a belseje akkor az már valami.
2013. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fordítva gondolkodnál ennyit?

Vagy inkább te lennél a lány, aki egy hónap után azon gondolkodik, hogy szakítson-e a se.ggfej pasijával?

2013. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy hosszú távon át tudod verni magad azzal hogy a belső értékek kárpótolják. Nem fogod magad jól érezni mellette.
2013. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mért ne érezhetnéd jól magad vele hosszutávon? nem minden a külső sőt tulajdonképpen semmi. lehetne egy adonisz a pasid ha belsőleg üres lenne teljesen és nem éreznéd jol magad vele.
2013. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha el tudod magad képzelni vele egy ágyban akkor megér egy próbát. Mármint ha külsőre annyira nem jön be hogy hozzá sem nyúlnál szívesen, akkor ne erőltesd, de ha látsz esélyt, akkor megpróbálhatod. Még gondolom úgyis csak ismerkedtek, nem kell még feleségül menned hozzá.
2013. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megpróbáltam. Aztán rájöttem, hogy kit áltatok, igenis rohadt zavaró tud lenni, ha egyáltalán nem látod vonzónak.


Nem a kezdeti lelkesedés alatt, de úgyis zavarni fog. Csak a belső nem elég. (Ahogy csak a külső sem.)

2013. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj vele, de ne hitegesd, aztán majd meglátod. Ha kialakul a vonzalom, a kémia, akkor lehet belőle valami, de ha nem és csak azért akarsz vele lenni, mert hogy milyen rendes, akkor nem biztos, hogy olyan jó ötlet.
2013. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos számít a külső, nem nagyon sokat, de olyan ember mellett senki nem akar felkelni, akire nem szívesen néz rá...
2013. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat!

nem könnyű helyzet,mivel nem vagyok már en sem huszonéves.Szeretnék végre egy családapának való férfit ,ez a pasi amúgy képes lenne rá..de..ott van az a nagy DE. Az a fránya külső.Tudom,hogy nem az a lényeg,de nem tudom,hogy érezném magam mellette/vele pl.társaságban.

2013. okt. 7. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Ő akar téged? Hosszú távra is?

Ha te eddig olyan lány voltál, aki a külsőségekre megy, akkor lehet ő sem akar tőled mást, csak a szép testedet.

2013. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!