Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 25 szálas szép hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 szálas szép hosszú szárú vörös rózsa csokrot szeretnék ajándékozni futárral. Melyik virágboltot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nem google találatra lennék kíváncsi, hanem olyan virágfutár tippeket, amiket szívesen ajánlotok tapasztalatok alapján. Köszönöm!

2013. okt. 1. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatok? A mai világban? Ne viccelj. Különösen ilyen árkategóriában. Max. virágárusoktól fogsz választ kapni, akiknek véletlenül maguk felé hajlik a keze.
2013. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pénzkidobás
2013. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább egy szál rózsa legyen, de a te kabátodból előhúzva:)
2013. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Virág nemi szerveket küldözgetsz
2013. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Virágot mindig magam választom és személyesen adom át, mert így van igazán hatása. Akivel nem vagy olyan kapcsolatban, hogy személyesen is át add neki a virágot, annak zavaró is lehet, ha vörös rózsákkal bombázod.
2013. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én velük szoktam küldeni.

2013. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass ezekre ,ha megteheted igenis küldj,virágot. Garantálom,h a lány odáig lesz érte.
2013. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldtem és nem volt oda. :D
2013. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én imádnám, ha a párom küldetne nekem virágot mondjuk a munkahelyemre alkalomra. Persze, jobb ha személyesen adja át, de az is romantikus, ha virágot küldet :)

25N

2013. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!