Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet akart a barátnőm, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet akart a barátnőm, és 1 közösségi olsalon láttam hogy találkozni fog holnap után 1 sráccal akivel 7 éve nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szünetet akar tartani, mert és beszélgettem vele, ő veszekedett velem majd ez lett a vége.De holnap után olyannal találkozik, akinek a képei alatt az ismerkedésünk előtt olyat írt h jól nézel ki szívecskékkel stb. Mindenki , de főleg lányok válaszát várom, hogy vajon mi lesz azon a talin? Meg fog csalni?

#barátnő #7 éve barát #találka 1 sráccal
2013. okt. 7. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak vége.
2013. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert ahhoz járnotok kellene.
2013. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De hát őn szeretem őt :( a szünet arra kell , hogy kicsit megnyugodjon és átgondolja a dolgokat nem? 20 éves vagyok és a bnőm is.
2013. okt. 7. 20:14
 4/17 anonim ***** válasza:

:/ a szünet általában sosem vezet jó irányba...

ráadásul a barátnőd elég szemét, mit ne mondjak.

igazából konkrétat nem tudunk írni, mert nem tudjuk a körülményeket, mármint nem tudjuk, hogy pl társasággal együtt találkoznak e majd, vagy csak ketten. ha az utóbbi, akkor hanyagolnám a lányt.

2013. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Pendulum92 ***** válasza:
Jól gondolod, a szünet max arra lenne jó, hogy kifújja magát, gondolkozzon. De ő azért kért szünetet, hogy mással randizzon. Ebben a helyzetben inkább én szakítanék, mielőtt ő szakítana.
2013. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik srác! Egyébként ha egy lány azt mondja, h szünetet akar, akkor szakítani akar, csak nincs benne hozzá elég gerinc.
2013. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szünetben kipróbálja a srácot, utána dönt
2013. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még szűz a lány, és hűséges típus, de ez, hogy összeviszik velem olyan dolgon amit ő generált, aztán találkozik olyan sráccal akivel 7 éve nem , az bezony elgondolkoztat, lehet ő akármennyire is hűséges.
2013. okt. 7. 20:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Tapasztalat, jobban fog fájni később ha több volt azon a "talin" Márpedig több lesz. A szünet sosem jó jel
2013. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A szünet nem erről szól. Ha velem történne ilyen, én még a találkozó előtt leülnék nyugodtan megbeszélni ezt az egészet.
2013. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!