Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hangulatromboló már ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hangulatromboló már ez az anyjától?

Figyelt kérdés
Együtt aludtam a barátommal hétvégén de ahányszor csak visszagondolok a másnap reggelre annál inkább hüledezek.szóval felébredtünk(náluk voltunk),én még lustálkodtam ,de ő már fel alá járkált a lakásban stb.mikor visszajött a szobába,bejött az anyja is és hozta a megszáradt ruháit.ha már benn volt az anyja megemlítette hogy rendet tarthatna a szobájában.mivel az asztala tele volt tankönyvvel elkezdte ekézni hogy melyik tárgyból milyen jegye van eddig.aztán előadott egy hegyibeszédet arról hogy idén mennyivel tanuljon majd többet stb. Tehát a durva az hogy mindezidő alatt én ott voltam tőlük 1-2 méterre az ágyban pucéran(hogy ne értse senki félre tudta az anyja hogy ott vagyok mégse tudott várni ezzel pár órát).Najó be voltam takarózva de akkor is. Ez nem volt filmbe illő max vígjátékbe való...

2013. okt. 7. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Az anyák nagyrésze márcsak ilyen.
2013. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
:D
2013. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Lefordítom neked:

Hagyd tanulni a fiacskáját, és rakd rendbe a szobáját, ha már te vagy a nő.

Amit mondott, azt neked is legalább annyira szánta, mint neki.

2013. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
LOL
2013. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Megesik az ilyen. Ez sok anyának/nagymamának a hobbija. :D Szereti kínos helyzetbe hozni az ő kicsi fiát.
2013. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
anyuci kicsi fia, ennek a kapcsolatnak nem lesz nagy jövője mert a srác az anyjára fog hallgatni :)
2013. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Be kell zárni az ajtót, vagy ék az ajtó alá. Nyitogathat.
2013. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
A srác hibája.Ő hozott téged ilyen kínos helyzetbe,ismeri az anyukáját tudnia kellett,hogy mire számíthat tőle.
2013. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te dramatizálod túl.
2013. okt. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!