Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom nyáron kiutazik néhány hétre az apjához, aki egy egzotikus ország nagykövetségén dolgozik. Alapjáraton egyáltalán nem lennék féltékeny, szeretjük egymást és bízom benne. De az a helyzet, hogy a barátom apja nagyon utál, és folyamatosan reklámozza a fiát az ottani nőknek, akik pedig imádják az európai pasikat. Most ott tartunk, hogy legalább két tucat nő fog próbálkozni nála, amíg odakint lesz. Engem pedig megesz az ideg, nem tudom, egy ilyen helyzetben meddig lehet egyáltalán ellenállni.
2013. jún. 3. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
"Most ott tartunk, hogy legalább két tucat nő fog próbálkozni nála, amíg odakint lesz." - h érted h ott tartatok? ezt honnan lehet előre tudni?
2013. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A párom apja egy éve kinn dolgozik, és mindig, amikor beszélnek a fiával, meséli, hogy milyen csinos lányokkal találkozott, és hogy mesélt nekik róla... Egy éve folyamatosan kampányol, és ahogy közeledik a kiutazás, egyre hevesebben csinálja. Minden ismerősének arról beszél, milyen jóképű, fess európai fiatalember az ő fia, hogy milyen jól sikerültek a vizsgái... és soha, egyetlen esetben sem említi meg, hogy a fiának barátnője is van.
2013. jún. 3. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

"Engem pedig megesz az ideg, nem tudom, egy ilyen helyzetben meddig lehet egyáltalán ellenállni."


Ellenállni, de minek? Úgy érted, nem lefeküdni a bepróbálkozó nőkkel? Ez csak hiúság kérdése. Ha egy hiú önfejű kisember a párod, akkor lefekszik mindenkivel. Különben meg van, aki egész életén át kibírja szex nélkül. Szóval ez csak a párodon múlik. A féltékenység? Az pedig csak és kizárólag rajtad.

2013. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetne ezt valahogy családon belül lerendezni? Mond meg a párodnak ,hogy neked ez rosszul esik,és közösen elbeszélgethetnétek apucival. Én biztos ezt tenném. Vagy velük mennék,mert imádom az egzotikus országokat,és nem gyakran van lehetőségem külföldre menni :)
2013. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de miért nem bír téged ennyire? szted logikus oka van?
2013. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az elbeszélgetésnek eddig nem sok foganatja volt, és nem hiszem, hogy kifizetne pluszban két repülőjegyet azért, hogy én is mehessek, ha már egyszer nem kedvel. Amúgy is már késő vízumot igényelni.


Azért nem kedvel, mert fiatalon házasodott, fiatalon lett gyereke, fiatalon csalta meg a feleségét és hagyta ott a családot.

A barátom most van abban az életkorban, amikor ő ezeket a hibákat elkövette, és az apja fél, hogy a múlt megismétli önmagát. Ezért azt akarja, hogy a fia hagyjon ott engem, és kalandozzon éveken át, feküdjön le annyi nővel, amennyivel csak tud.

2013. jún. 4. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!