Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak rám kiakadva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak rám kiakadva az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgyhogy (bár nem szeretem ezt a kifejezést), de egy menő lánynak számítók a suliban. Tényleg szeretek járni bulizni, táncolok és azt mondják nagyon szép vagyok. Sokan romlottnak tartanak, de ez nem igaz. Soha egyetlen egyszer sem álltam össze diszkóban fiúkkal. Sok srácnak pont ez nem tetszett soha. Vannak fiú barátaim meg barátnőim is szóval népszerűnek vallhatom magamat. Na de én pár hónapja összejöttem az osztályunkból egy "stréberrel" legalábbis a barátnőim így hívják. A barátom nincs sosem a figyelemközepében csak mióta velem jár. Nem egy ősbunkó macsó páwa gyerek, hanem egy átlagos jó tanuló. Sokak nem értik, hogy mit eszek rajta, mert ahogy Ő mondják nem a mi kasztunkból való. Olyan szinten összevesztem már az ismerőseimmel, hogy nem igaz. Azt mondják biztosan csak szívatom szegényt és, hogy össze-visszacsalom Őt. De ez nem igaz. Én szeretem Őt és bármit megtennék érte, de már kiborító h mindenki ki van azon bukva h "egy menő lány" jár az osztály jó tanulójával.
2013. okt. 8. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most így hirtelen nincs nálam annyi zsebkendő, hogy ez miatt elsírjam magam...
2013. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sz*rd le hogy mit gondolnak masok. ha nem ertik meg es nem fogadjak el a dontesed, akkor ne baratkozz veluk. es ha nem vagy meno? akkor mi van? en a helyedben tennek ra, hogy ki mit mond. az a fontos, hogy te jol erzed magad a sraccal es kesz.
2013. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lina93 ***** válasza:

Van egód csajszikám..

Van ilyen... Gondolom mondják sokan, hogy nem illetek össze.

Nem kell ezzel törődni, csak barátod érezze, hogy szereted.

Ha valaki beszól, azt meg küldd el a fenébe!

2013. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
aki ezen kiakad nem barát meg barátnő, a többieket meg le lehet szarni
2013. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán azért mert osztálytárssal kezdeni nagy baromság!!!!
2013. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
buta vagy ha adsz ezeknek a barátoknak a véleményére.
2013. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"osztálytárssal kezdeni nagy baromság" meg ilyent gondolni is az
2013. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te szereted? Jól érzed magad vele? Akkor ki nem sz.rja le, hogy a többiek mit gondolnak?
2013. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 breathe_me_in válasza:
Azt hiszem, de csak vélhetem valós ismeretek hiányában, hogy te elmúltál már legalább tizenkét éves...
2013. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok:) de sajnos elég nagy parasztok vannak a sulinkban. A barátomat pedig maga miatt és nem a külseje miatt szeretem.
2013. okt. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!